سمیعی قرارداد یحیی را علنی نکرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به تمجید از یحیی گل‌محمدی پرداخت و او را یکی از بادانش ترین و با درایت ترین مربیان فوتبال ایران خواند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در ماه های اخیر شایعات زیادی پیرامون رقم قرارداد یحیی گل‌محمدی وجود داشته و بسیاری آن را در زمره گران ترین قراردادها در بین مربیان دانسته اند که البته همواره از سوی باشگاه پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی تکذیب شده است.

حالا جعفر سمیعی در واکنش به سوالی درباره شایعه ۱۵ میلیاردی بودن قرارداد کادرفنی پرسپولیس با آپشن های مختلف، توضیح داده است: اگر انتظار دارید که من قرارداد بازیکنان و مربیان را اعلام کنم که این کار حرفه ای نیست. آقای گل محمدی مربی با درایت و با اخلاق و یکی از فنی ترین مربیان لیگ برتر است. ما به خاطر آورده دلاری ایشان، تمدید قرارداد انجام دادیم و این با مصوبه هیئت مدیره بود و بسیار شفاف هم انجام شد و اسنادش هم در باشگاه وجود دارد.

او همچنین درباره تمدید قرارداد با بازیکنان گفته است: برخی از بازیکنان بر اساس اطلاعاتی هستند که در فضای مجازی بین دوستان رسانه ای دنبال می‌شود. ما از تمام بازیکنان دعوت کردیم که برای تمدید قرارداد بیایند اما به خاطر فشردگی مسابقات، امکان حضور تمام آن ها وجود نداشته است. ما اخیر نامه نگاری هم داشتیم و گفتیم که پرسپولیس خانه این دوستان است و برای تمدید قرارداد می‌توانند بیایند.

بیشتر بخوانید:

حسین‌پور: در پرسپولیس گفتند تو را نمی‌خواهیم!

تلاش بی نتیجه پرسپولیس برای مالکیت بر ورزشگاه کاظمی

 

 

تگ ها


جعفر سمیعی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال