سناریوی جدید برای برگزاری ادامه لیگ قهرمانان

ادامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و سپس دیگر مراحل این تورنمنت، تبدیل به دغدغه بزرگ اتحادیه فوتبال اروپا شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال در قاره اروپا، چند هفته پیش رقابت های بوندسلیگا از سر گرفته شد و در اسپانیا نیز از امشب بازی ها دنبال خواهند شد. هفته پیش رو نیز شاهد بازگشت فوتبال به ایتالیا و سپس انگلیس خواهیم بود.

یوفا چندی پیش اعلام کرد که اولویت این نهاد، به اتمام رسیدن لیگ های داخلی است؛ با این حال برخی کشورها همچون هلند، فرانسه و بلژیک، لیگ خود را نیمه تمام گذاشتند.

پس از به اتمام رسیدن لیگ ها، اتحادیه فوتبال اروپا در صدد است تا ادامه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را برگزار کند. به این منظور قرار است ۲۸ خرداد جلسه اعضای یوفا برگزار شده و در این مورد تصمیم گیری شود. فوتبال زمانی تعطیل شد که هنوز ۴ بازی دیگر از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده بود.

در همین رابطه رادیو مونت کارلو فرانسه پیش‌بینی کرد که ادامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۳ آگوست(۱۳ مرداد) برگزار شود و قرار است که دیدارهای یک چهارم و نیمه نهایی هم به صورت تک بازی و در یک کشور به صورت مجتمع به انجام برسد.

گفته می شود در حال حاضر شهر لیسبون توانسته گوی سبقت را از مادرید برباید و مراحل یک چهارم تا فینال در این شهر برگزار خواهد شد.

بازی‌های نیمه نهایی در ۲۵  و ۲۶ مرداد برگزار خواهند شد و قرار است که بازی فینال هم دوم شهریور به میزبانی لیسبون پرتغال برگزار شود.

یوفا هنوز درباره حضور تماشاگران در دیدار فینال تصمیم گیری نکرده است.

بیشتر بخوانید:
هیچکس جلودار بایرن نیست؛ رکورد پشت رکورد
لابی چین برای اخراج پسر فوتبالیست منتقد سیاسی!
کورنتین تولیسو، خرید ایده‌آل برای منچستریونایتد

تگ ها


فوتبال جهان یوفا لیگ قهرمانان اروپا UEFA Champions League فوتبال