سنگربان جدید بارسلونا: انتقال به بارسا مانند پاداش بود

سنگربان برزیلی و سابق والنسیا در مراسم معارفه‌اش گفت پیوستن به بارسلونا برای او مانند پاداش سال‌ها تمرین است...

نتو می‌خواهد خودش را در لباس بارسا اثبات کند.

به گزارش مدال، نتو، دروازه بان جدید بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی معارفه‌اش شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش موندو دپورتیوو، نتو گفت:

"چیزی که مرا به اینجا رسانده، اراده و خواستم برای پیشرفت و بهتر شدن بوده است. به مارک درست مثل دیگر هم تیمی‌هایم احترام می‌گذارم ولی هر چه سطح رقابت را بالاتر ببریم، بیشتر پیشرفت می‌کنیم. برای تلاش کردن و اثبات خودم به بارسا آمدم. لحظات غرورانگیزی را تجربه می‌کنم. از لحظه‌ای که وارد بارسلونا شدم، استقبال فوق العاده‌ای از من به عمل آمد. هر سال برای قهرمانی در اروپا می‌جنگم و پیوستن به تیمی چون بارسا مایه افتخار است. شخصیت برنده‌ای دارم و لیگ قهرمانان چالش بزرگ من است.

پیوستن به بارسا پاداش سال‌ها تلاش و تمرین است. می‌دانم از کجا به کجا رسیده‌ام و چه مسیری را طی کرده‌ام. به نظرم مهم ترین چیز همین است که بدانید از کجا آمده‌اید و سعی کنید همیشه برای استفاده از فرصت‌ها آماده باشید. هر تیمی سبک مختص به خودش را دارد که باید با آن سازگار شد. بارسا با دیگر تیم‌ها فرق دارد. با این حال در ایتالیا هم باید در بازیسازی تیم مشارکت می‌کردم و از این نظر پیشرفت زیادی داشتم. اعتماد به نفس زیادی دارم.

زندگی را دوره‌ها تشکیل می‌دهند. به یوونتوس رفتم تا دیدم نسبت به فوتبال عوض شود و راهی والنسیا شدم تا خودم را ثابت کنم. کارم در والنسیا تمام شد و فرصت پیوستن به بارسا برایم پیش آمد که به نظرم نمی‌توان آن را رد کرد. آمده‌ام تا بخشی از تاریخ بارسا باشم و برچسب خودم را روی تیم بزنم. اکنون خوشحال‌ترین فرد روی کره زمین هستم چون به تیمی آمده‌ام که همیشه رویایش را داشتم. برزیلی‌ها می‌دانند پیوستن به بارسا چه  معنایی دارد و بازگشت احتمالی‌ام به تیم ملی ثمره تلاش‌هایم خواهد بود. 

نمی‌خواهم خودم را با تراشتگن مقایسه کنم. به نظرم می‌توانیم در کنار هم رقابت کنیم و پیشرفت خوبی داشته باشیم. مهم این است که این ذهنیت جاه طلب و برنده را داشته باشیم. نهایت تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. نیمار؟ چیزهای زیادی برای فکر کردن به آنها دارم که نیمار فعلا جزو آنها نیست!"

اخبار مرتبط:

سفر چند روزه نیمار به بارسلونا برای خرید خانه

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان سنگربان جدید بارسلونا مراسم معارفه موندو دیپورتیوو نتو بارسلونا والنسیا لالیگا فوتبال