سنگربان رئال مادرید در آستانه انتقال به PSG

کیلور ناواس، دروازه بان کاستاریکایی رئال مادرید در آستانه انتقال به پاری سن ژرمن قرار دارد....

سنگربان رئال مادرید در آستانه انتقال به PSG

به گزارش مدال، بالاخره شایعاتی که در مورد سنگربان باتجربه رئال مادرید منتشر شده بود در حال تبدیل شدن به واقعیت است و نشریه موندو دیپورتیوو به نقل از منابع کاستاریکایی مدعی شد کیلور ناواس فردا برای انتقال به پاری سن ژرمن راهی پایتخت فرانسه خواهد شد. مدتی قبل زین‌الدین زیدان اعلام کرد علاقمند به حفظ کیلور ناواس برای فصل بعد است، اما به نظر می‌رسد این دروازه بان با زیدان در این رابطه هماهنگ کرده و قصد وی برای جدایی جدی است.

زیزو در تابستان امسال اعلام کرد تیبو کورتوا، دروازه بان 26 ساله و بلژیکی در فصل پیش رو انتخاب اول وی خواهد بود و کیلور ناواس که علاقه‌ای به نیمکت‌نشینی نداشت، احتمالاً با انتقالی 10 میلیون یوویی راهی پاری سن ژرمن خواهد شد.

کیلور ناواس بعد از درخشش در جام جهانی 2014 راهی رئال مادرید شد و طی این سال‌‌ها سه بار موفق به فتح لیگ قهرمانان شد. به نظر می‌رسد رئال مادرید طی چند روز آتی از بین مارتین استکلنبرگ و پپ رینا، یکی را به عنوان گلر دوم جذب خواهد کرد.

اخبار مرتبط:

اضافه شدن ایسکو به صف مصدومان رئال مادرید

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان سنگربان کاستاریکایی کیلور ناواس پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال