سنگربان سابق تیم ملی هلند راهی رئال مادرید می‌شود؟

ممکن است مارتن استکلنبرگ، دروازه بان باتجربه و هلندی اورتون در روزهای باقیمانده از پنجره تابستانی راهی رئال مادرید شود...

به گزارش مدال، اگر کیلور ناواس، سنگربان کاستاریکایی و باتجربه کهکشانی‌ها قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات امسال رئال مادرید را ترک کند، ممکن است کهکشانی‌ها برای خرید مارتن استکلنبرگ، دروازه‌بان سوم اورتون اقدام کنند.

کیلور ناواس در فصل جاری جای خود را در ترکیب اصلی به تیبو کورتوا داده و اخبار حاکی از نارضایتی این بازیکن از نیمکت نشینی در برنابئو است. همچنین باشگاه پاری سن ژرمن علاقه زیادی به خرید این سنگربان کاستاریکایی دارد و ممکن است طی روزهای آتی زمینه انتقال او به لیگ یک فرانسه فراهم شود.

نشریه دیلی میل مدعی شد در صورت رخ دادن این اتفاق، مارتن استکلنبرگ گزینه اول زین‌الدین زیدان به عنوان دروازه بان دوم در طول فصل خواهد بود. او که جای خود را در ترکیب اورتون به جوناس لوسل داده، مشکلی با جدایی از این تیم ندارد و در صورت اقدام رئال مادرید خیلی سریع راهی پایتخت اسپانیا خواهد شد. البته پنجره نقل و انتقالات در فرانسه و اسپانیا در تاریخ 2 سپتامبر بسته می شود و دو تیم باید سریعتر برای خرید بازیکنان مدنظر اقدام کنند.

مارتن استکلنبرگ با هلند به فینال جام جهانی 2010 رسید و از سال 2004 تاکنون 58 بازی ملی داشته است. وی پس از شروع کار در آژاکس، در سال 2011 به رم نقل مکان کرد و در سال‌های اخیر در انگلیس برای فولام، ساوتهمپتون و اورتون بازی کرده است.

اخبار مرتبط:

ماجرای پیشنهاد رئال‌مادرید به ستاره جوان بارسلونا

تگ ها


سنگربان هلندی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان اورتون رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال