سنگربان قرضی استقلال سرانجام تسلیم شد (عکس)

سنگربان جوان آلومینیوم اراک پس از نمایش‌های درخشان در پنج هفته اخیر، در مشهد نتوانست ناجی تیمش باشد و دو بار دروازه خود را باز شده دید....

به گزارش "ورزش سه" بدون‌شک یکی از ارکان مهم موفقیت تیمِ رسول خطیبی در لیگ بیستم پس از تحمل دو شکست در دیدارهای آغازین فصل، تغییر در خط دروازه و استفاده از حسین پورحمیدی جوان است؛ سنگربانی که با قراردادی قرضی در واپسین لحظات نقل و انتقالات پیش‌فصل، از استقلال جدا و به آلومینیوم پیوست و توانسته از زمان حضورش در دروازه این تیم آماری درخشان را از خود به جای بگذارد.

از زمان حضور پورحمیدی در دروازه آلومینیوم، این تیم رنگِ شکست را به خود ندیده و توانسته در شش مسابقه، ۱۰ امتیاز را به دست آورد؛ ضمن آن‌که سنگربان جوان ایرالکو موفق به ثبت چهار کلین‌شیت شده است. او در مجموع و تا پیش از دیدار روز گذشته مقابل شهر خودرو نیز در پنج بازی تنها یک گل دریافت کرده بود که آن‌هم مقابل ماشین سازی تبریز بود.

اما پورحمیدی روز گذشته دو بار دروازه خود را باز شده دید که البته تقصیری هم روی گل‌ها متوجه او نیست؛ چرا که روی گل او کاملا زاویه دید او توسط مدافعان کور شده بود و سوپرگل اکبر صادقی از پشت محوطه جریمه به ثمر رسید. روی گل دوم هم که اشتباه فاحش مدافع آلومینیوم باعث شد تا مهربان در موقعیتی تک به تک با پورحمیدی قرار گیرد و توپ وارد دروازه شاگردان خطیبی شود.

در جریان بازی دیروز چندان واکنش زیبا از سنگربان جوان آلومینیوم باعث شد تا این تیم در جریان بازی بماند و به رغم تساوی ۲ بر ۲، پورحمیدی به مانند هفته‌های گذشته نمایش خوبی را از خود نشان داد هر چند در ثبت پنجمین کلین‌شیت خود ناکام بود.

عکاس: محسن بخشنده

تگ ها


استقلال تهران حسین پورحمیدی آلومینیوم اراک