سنگ بزرگ نفت MIS پیش پای فرعباسی و استقلال

مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان از استقلالی‌ها طلب مبلغ بالایی کرده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنان مد نظر استقلال برای فصل اینده حبیب فرعباسی دروازه بان جوان نفت مسجدسلیمان است. با توجه به اینکه استقلالی‌ها قصد دارند برای سیدحسین حسینی یک رقیب به تیم بیاورند، انتخاب اول شان فرعباسی است و به همین خاطر نامه ای رسمی نیز به باشگاه مسجدسلیمانی ارسال کرده‌اند.


با توجه به اینکه فرعباسی یکسال دیگر با نفت مسجدسلیمان قرارداد دارد، حضورش در استقلال یا تیم های دیگر باید با کسب اجازه از باشگاه نفت باشد و به همین خاطر ابی ها در تلاشند رضایت مسئولان مسجدسلیمان را بگیرند.


مشکل اصلی در این خصوص اما این است که دو باشگاه هنوز بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند. ظاهرا باشگاه نفت مسجدسلیمان برای صدور رضایتنامه فرعباسی مبلغ بالایی را از استقلال طلب کرده است. نفتی ها که با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند در تلاش هستند تا بتوانند با دریافت پول خوب از رضایتنامه فرعباسی بخشی از بدهی هایشان را تسویه کنند و همین سنگ بزرگ آنها باعث شده تا مذاکرات نهایی نشود.


در صورتی که طی روزهای آینده فرعباسی و استقلال بتوانند رضایت نفتی ها را جلب کنند این دروازه بان جوان راهی آبی پوشان پایتخت می‌شود.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ نفت مسجد سلیمان حبیب فرعباسی