سن و سال دغدغه شفر نیست

سرمربی جدید استقلال با انرژی زیاد خود نشان داد نگرانی زیادی بابت شرایط سنی خود ندارد ......

سرمربی جدید استقلال با انرژی زیاد خود نشان داد نگرانی زیادی بابت شرایط سنی خود ندارد.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، سن مربی جدید استقلال یکی از مواردی است که روزهای گذشته با انتقاد برخی از پیشکسوتان استقلال و هواداران این تیم همراه بود. شفر در نشست خبری خود نیز به این موضوع اشاره کرد و با طعنه به برخی منتقدان گفت: هدف اول من این بود که به عنوان یک گلزن و مهاجم به ایران بیایم؛ اما زمانی که به من گفتند سن من برای بازی کردن بالاست، باید بگویم که فراموش نکنید من به عنوان مربی به ایران آمده ام (با خنده).


انتقادات نسبت به شرایط سنی شفر در شرایطی مطرح می شود که مربیانی مانند آرسن ونگر با 70 سال در آرسنال، لیپی با 69 سال سن در تیم ملی چین حضور دارند و از سرمربی حال حاضر استقلال بزرگتر هستند. همچنین مربیانی مانند گونش با 65 سال، تریم، کی روش و برانکو با 64 سال سن اختلاف زیادی با این سرمربی آلمانی ندارند تا حداقل این انتقاد فعلا شامل حال سرمربی تازه وارد استقلال نشود.

این سرمربی آلمانی با انرژی و شوخی های خود در طول نشست خبری نشان داد سر حال و پر انرژی کار در استقلال را آغاز کرده و  عصر چهارشنبه اولین جلسه تمرینی استقلال را زیر نظر خواهد گرفت تا حضور او در این تیم رسما آغاز شود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال