سهرابیان: تلاش می کنم یکی از ملی‌پوشان حاضر در جام ملت‌ها باشم

نتشار لیست جدید تیمملی و دعوت برخی نفرات موجی از انتقادها را علیه کارلوس کیروش به همراه داشت ......

نتشار لیست جدید تیم‌ملی و دعوت برخی نفرات موجی از انتقادها را علیه کارلوس کی‌روش به همراه داشت. یکی از بازیکنانی که حضورش با انتقاد مواجه شده آرمین سهرابیان، بازیکن جوان استقلال تهران است که منتقدان او را جزو نفرات موثر لیگ برتر در فصل جاری نمی‌دانند با این حال خودش بر این باور است که کی‌روش توجه خوبی به لیگ داشته و او را انتخاب کرده است.

به گزارش مدال، گفت‌وگو با سهرابیان را در ادامه می‌خوانید.

بازی استقلال و السد برخلاف پیش‌بینی‌ها با شکست شما همراه شد.

واقعا متاسفیم. هواداران زیادی در ورزشگاه آزادی حضور داشتند و برای حمایت از ما از راه‌های دور و نزدیک آمده بودند که متاسفانه نتیجه بازی آنچه می‌خواستیم نشد.

چه اتفاقی افتاد که در نیمه دوم برتری‌تان را از دست دادید؟

در نیمه دوم تمرکز کافی نداشتیم؛ باید بگویم السد در زمین توانست از اشتباهات ما نهایت استفاده را ببرد و برنده شود. درواقع ما به اشتباهات خودمان باختیم و برای دقایقی تمرکز لازم را از دست دادیم و همین باعث شد بزرگ‌ترین ضربه را بخوریم.

بازی برگشت را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

قطعا کار دشواری داریم، این را هم خودمان می‌دانیم اما می‌توانیم نتیجه را جبران کنیم. همان‌طور که السد این کار را در بازی رفت انجام داد ما هم می‌توانیم در قطر با کمی تلاش بیشتر به این مهم دست پیدا کنیم.

عملکرد خط دفاعی استقلال را چطور ارزیابی می‌کنی؟

ما نیاز به هماهنگی بیشتری داریم. بازیکنان خارجی ما از هفته سوم به بعد به تیم اضافه شدند و نیاز به هماهنگی دارند. این تعطیلات فرصت مناسبی است تا به تیم کمک کند و برنامه‌های شفر را برخلاف تابستان در آرامش کامل به اجرا برسانیم.

پس از تعطیلات  بازی خارج از خانه هم با تیم نفت مسجد سلیمان دارید.

درست است آنها سرمربی ندارند و همین ‌انگیزه آنها را بیشتر می‌کند. این‌گونه بازی‌ها غیرقابل پیش‌بینی هستند و ما هم با حداکثر توان در زمین حاضر می‌شویم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم. البته ما باید بعد از این دیدار یک بازی خارج از خانه دیگر هم با نساجی برگزار کنیم و اگر بتوانیم در این دو بازی امتیازات لازم را کسب کنیم، می‌توانیم به جایگاه خوبی در جدول دست پیدا کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. شفر در این مدت تلاش زیادی کرده تا بازیکنان به آمادگی بالایی، ما مدام جلسات آنالیز دقیقی داریم، شفر و کادر فنی‌اش تیم‌ها را برای ما کامل آنالیز می‌کنند و مطمئن باشید بعد از تعطیلات استقلال متفاوتی را می‌بینید.

اتفاق خوب برای تو دعوت شدن به اردوی تیم‌ملی بود که انتقادهایی هم به همراه داشت!

از این اتفاق خیلی خوشحال شدم. برخلاف مسائل مطرح‌شده باید بگویم این لیست نشان می‌دهد که کی‌روش و کادر فنی تیم‌ملی تمام بازیکنان ایرانی را رصد می‌کنند و این ‌انگیزه من را دوچندان می‌کند تا با انجام بازی‌های خوب نظر مثبت کی‌روش را برای حضور در لیست نهایی تیم‌ملی جلب کنم تا یکی از ملی‌پوشان حاضر در جام ملت‌های آسیا باشم.

فکر می‌کنی کی‌روش در بازی دوستانه مقابل ازبکستان به تو میدان بدهد؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد، برای حضور در این بازی ‌انگیزه زیادی دارم، امیدوارم شانس به من رو کند و این اتفاق بیفتد و درنهایت در جام ملت‌ها نیز کنار تیم باشم. /فرهیختگان

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال