سهرابیان: ماندم تا دینم به قلعه‌نویی را ادا کنم

سهرابیان در گفتگویی از دلایل جواب منفی به استقلال و تمدید با گل‌گهرسیرجان حرف زده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته مدیران تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از عقد قرارداد با مهدی تیکدری و ایمان سلیمی، ۲ تمدیدی بسیار مهم هم داشتند و توانستند در شرایطی که آرمین سهرابیان و علیرضا ‌علیزاده با استقلال و پرسپولیس مذاکراتشان را آغاز کرده بودند، با این ۲ بازیکن برای ادامه حضور در سیرجان به توافق برسند.


سهرابیان در شرایطی قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد که روز پنج شنبه جلسه‌ای با مدیران استقلال برگزار کرده بود، ولی پس از بررسی شرایط استقلال و گل‌گهر ترجیح داد به حضورش در جمع شاگردان امیرقلعه‌نویی ادامه بدهد. 


این بازیکن حالا در گفتگویی با "ورزش سه" از دلایل ماندنش در گل‌گهر می گوید:« خب واقعیت این است که سال گذشته امیرقعه‌نویی خیلی جاها به من کمک کرد. مشکلات زیادی داشتم که دستم را گرفت. دینی به گردنم بود که باید ادا می‌کردم و به همین خاطر یک سال دیگر قراردادم را تمدید کردم. خیلی تصمیم سختی بود، اما به هر حال این تصمیم سخت را گرفتم و با خودم گفتم می‌مانم تا بتوانم دینم را به امیرخان ادا کنم.»


از آرمین سهرابیان در رابطه با جلسه‌ای که با استقلالی‌ها برگزار کرد، پرسیدیم و او به این سوال اینطور پاسخ داد:« خب من شب چهارشنبه هفته گذشته جلسه‌ای را با کادر فنی استقلال برگزار کردم که جلسه خیلی خوب پیش رفت و از نظر فنی حرف‌های خیلی خوبی بین ما رد و بدل شد، اما روز پنج شنبه که مدیربرنامه‌هایم با مدیران استقلال جلسه برگزار کرد، شرایط خوب پیش نرفت و آنطور که می‌خواستیم نبود؛ در نهایت هم تصمیم گرفتم در گل‌‍گهر بمانم.»  


او در رابطه با اینکه آیا مسائل مالی مانع از حضور در استقلال شده، توضیح داد:« نه اصلا این موضوع مطرح نبود و حتی مشکلی نداشتم که با قرارداد پایین‌تر به استقلال بازگردم، ولی فقط به خاطر اینکه سال گذشته امیرخان چه در فوتبال و چه در مشکلات شخصی خیلی به من کمک کرد، تصمیم گرفتم در کنار ایشان و گل‌گهر بمانم و امیدوارم در کنار هم سال بسیار خوبی را تجربه کنیم.» 


بخش بعدی صحبت‌های آرمین سهرابیان مدافع سابق تیم‌های سپاهان، سایپا و استقلال در رابطه با نتایج گل‌گهر در فصل گذشته بود. او با اشاره به اینکه کسب عنوان پنجمی لیگ و همینطورحضور در جمع ۴ تیم برتر جام حذفی نتایج خوبی بوده است، اضافه کرد:« در فصلی که گذشت، نسبت به تیم جوانی که داشتیم نتایج خوبی کسب کردیم، که البته حضور امیرخان و همینطور مدیریت باشگاه در رقم خوردن این نتایج بسیار تاثیرگذار بود. امیدوارم امسال هم بازیکنان خوبی جذب کنیم و تیمی مدعی روانه مسابقات شود.»


از سهرابیان در رابطه با حضور ایمان سلیمی به جای علیرضا ابراهیمی پرسیدیم و اینکه آیا شناختی از بازی او دارد. او در پاسخ به این سوال بیان کرد:« بله با ایمان ما در تیم‌های ملی رده پایه با هم بودیم؛ در تیم آقای دوستی مهر. مدافع خوب و با تجربه ای است و به نظرم خط دفاعی ما با حضورایمان و همینطور علیرضا آرتا که با تجربه‌تر هم شده، بسیار خوب خواهد شد. البته فصل گذشته هم عمکرد خوبی داشتیم.» 


بخش پایانی صحبت‌های مدافع میانی گل‌گهر هم اینطور بر زبان آمد:« بار دیگر باید از امیرقلعه نویی تشکر کنم و همینطور از مدیریت باشگاه گل‌گهر؛ آقای اسفندیارپور و آقای افسری. آقای جواهری هم زحمات زیادی برای تیم کشیدند و امیدوارم هر جا هستند موفق و سلامت باشند.»

تگ ها


گل گهرسیرجان نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال