سهراب مرادی: با دستور ویژه صالحی امیری عازم آلمان می‌شوم

قهرمان وزنه برداری المپیک گفت: از لحظه آسیب دیدگی تاکنون رئیس کمیته ملی المپیک شخصا موضوع درمان و اعزامم به آلمان را پیگیری کرده و احتمالا امروز یا فردا راهی این کشور می شوم....

به گزارش مدال، سهراب مرادی قهرمان المپیک و جهان در رشته وزنه برداری در مورد وضعیت مصدومیتش گفت: بسیار امیدوارم با کمک پزشک متخصص ایرانی که در آلمان حضور دارد پروسه درمان کتفم را بدون عمل جراحی پشت سر بگذارم. اگر این اتفاق بیفتد دوران بازگشت به تمرین و پیگیری تمرینات سنگین خیلی کوتاهتر خواهد بود و به راحتی می توانم برنامه ریزی یکساله خود برای حضوری موفق در المپیک 2020 توکیو را پشت سر بگذارم.
او ادامه داد: از لحظه ای که خبر آسیب دیدگی ام منتشر شد آقای صالحی امیری با من در ارتباط است و روزی چند بار مکالمه تلفنی داریم. با دستور ویژه او بود که در اولین فرصت وقت سفارت و صدور ویزایم هماهنگ شد تا همین امروز و فردا راهی هانوفر شوم.
مرادی در پایان با تشکر از حمایتهای کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش گفت: با وجود اینکه این وظیفه رئیس کمیته ملی المپیک نیست که شخصا پیگیر مسائل قهرمانان باشد اما نگاه آقای صالحی امیری باعث دلگرمی همه ملی پوشان است تا بدانند که در بالاترین سطح ورزش هم کسی هست که آنها را تحت نظر دارد و صدایشان را می شنود.

بیشتر بخوانید:

والیبال جوانان جهان؛ برنامه بازی‌های ایران مشخص شد

 

تگ ها


وزنه برداری سهراب مرادی رضا صالحی امیری وزنه‌برداری