سهراب مرادی با رکوردهای جهانی برمی گردد

سهراب مرادی با وجود تعطیلی اردوی تیم ملی، این روزها در کمپ تیم ملی وزنه برداری تمرین می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سهراب مرادی که سال ۹۸ را به طور کلی درگیر مصدومیت بود و مجبور شد در هانوفر آلمان کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد، هنوز نتوانسته حضورش در المپیک ۲۰۲۰ را هم قطعی کند.


این وزنه بردار باتجربه که طلای المپیک ریو را هم در کارنامه دارد، قبل از مصدومیتی که برایش رخ داد، در وزن خودش بی رقیب و رکورددار جهان بود، اما عمل جراحی باعث افت شدید رکوردهای سهراب شد.


با اینکه خیلی ها نگران حضور سهراب در المپیک توکیو با کمترین آمادگی بودند، تعویق این مسابقات با توجه به شیوع ویروس کرونا کاملا به سود مرادی شد. این وزنه بردار این روزها با وجود تعطیلی اردوی تیم ملی در کمپ تیم های وزنه برداری به تمرین می پردازد. اینطور که از ویدیوهای انتشار یافته توسط سهراب در فضای مجازی به نظر می آید، این است که او تمریناتش را کاملا سنگین دنبال می کند و بهبودی کامل را به دست آورده است.


به نظر می رسد سهراب مرادی با نهایت استفاده از این وقفه، می خواهد بعد از بازگشایی مسابقات بار دیگر به رکوردهای دوران اوج خود برسد؛ رکوردهایی همچون ۱۹۰ کیلوگرم در یکضرب و ۲۳۰ کیلوگرم در دوضرب که او را به دومین طلای المپیک هم نزدیک می کند.

بیشتر بخوانید:

رستمی: روزی می‌رسد که حقم را پس می‌گیرم

مدعیان کسب سهمیه‌ وزنه‌برداری در انتظار گزینشی المپیک

 

 

تگ ها


سهراب مرادی وزنه برداری وزنه‌برداری