سهراب مرادی: شرایط سختی داریم/ تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله دارم

سهراب مرادی همزمان با حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت: شرایط برگزاری اردو واقعا سخت است و من نیز همچنان با آسیب دیدگی جزیی همراه هستم....

به گزارش خبرگزاری مهر، اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان از امروز در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد تا برنامه‌های این رشته المپیکی و پرافتخار بعد از مدتها تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، دوباره به جریان بیفتد.

در همین راستا سهراب مرادی قهرمان جهان و المپیک همزمان با حضور در نخستین روز از اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری به روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری گفت: روند برگزاری اردوها از امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع شد. به همین دلیل شاهد موج انگیزه بین بچه‌های اردونشین هستیم تا رفته رفته به روزهای اوج خود بازگردند.

وی در خصوص محدودیت‌های اخیر برای عدم ابتلاء به ویروس کرونا در اردوی تیم ملی گفت: شرایط برایمان کمی سخت و متفاوت با اردوهای قبلی است. اما به هر حال باید بتوانیم مثل همه ورزشکاران پروتکل‌های بهداشتی را در روند تمرینات رعایت کنیم تا در اردو تمرینات خوب و مطلوبی داشته باشیم.

قهرمان المپیک و جهان در پایان به سطح آمادگی جسمانی خود اشاره و عنوان کرد: تمریناتم را بعد از مدتها به شکلی جدی در این مرحله از اردو شروع می‌کنم. آمادگی ۵۰ درصدی داشتم، ولی خیلی جا دارد که به آمادگی ایده آل و مطلوب برسم. البته هنوز یک مقدار آسیب دیدگی دارم اما امیدوارم در زمان باقی مانده تا میادین پیش رو به شرایط ایده‌آل برسیم. از فدراسیون وزنه برداری هم برای برگزاری این اردو در شرایط دشوار تشکر می‌کنم.

تگ ها


سهراب مرادی تیم ملی وزنه برداری اردوی تدارکاتی