سهراب مرادی غایب بزرگ وزنه‌برداری قهرمان جهان

سهراب مرادی قهرمان جهان و المپیک به دلیل آسیب‌دیدگی مسابقات قهرمانی جهان در سال 2019 را از دست داد....

یک سایت خارجی با اشاره به مصدومیت مجدد سهراب مرادی اعلام کرد این وزنه بردار در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ غایب است و امسال برای این وزنه بردار از بد به بدتر پیش رفته است.

به گزارش مدال و به نقل ازInsidethegames، سهراب مرادی قهرمان جهان و المپیک که رکورد دار جهان هم هست بعد از در رفتگی شانه اش در تمرین،در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ غایب خواهد بود. این دومین آسیب دیدگی جدی است که برای مرادی در طول پنج ماه پیش می‌آید. مرادی امید اول ایران برای گرفتن مدال طلا در المپیک توکیو بود اما اکنون دیگر بسیار بعید به نظر می‌رسد.

داود باقری به رسانه‌های محلی گفته است سهراب مرادی مسابقات جهانی که در سپتامبر در تایلند برگزار می‌شود، را از دست می‌دهد.

مرادی در ماه فوریه هم آسیب دیدگی از ناحیه کمر داشت که پس از معاینه توسط متخصص آلمانی گفته شد برای شش تا نه ماه باید استراحت کند و تمرینات فیزیوتراپی انجام دهد.

امسال برای مرادی از بد به بدتر پیش رفته است و در حالی که او از مصدومیت‌ها رنج می‌برد، هفته پیش تیان تائو چینی رکورد دوضرب جهان را شکست و مرادی این رکورد را از دست داد.

از آنجا که ایران دو وزنه بردار مرد را می‌تواند به المپیک توکیو اعزام کند، ممکن است مجبور شود از کیانوش رستمی استفاده کند.

بیشتر بخوانید:
چلنگر: من از مخالفان سرسخت آمدن برانکو به پرسپولیس بودم
بمب نقل و انتقالات؛ ستاره پرسپولیس در راه استقلال!
نقل و انتقالات رسمی‌ پنجشنبه ۲۰ تیر

تگ ها


وزنه برداری وزنه برداری قهرمانی جهان مسابقات جهانی وزنه برداری سهراب مرادی مصدومیت سهراب مرادی وزنه‌برداری