سهراب مرادی: فعلا ۵۰ درصد آمادگی دارم

قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک از آسیب دیدگی جزیی خود در آغاز اردوی تیم ملی خبر داد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، سهراب مرادی بعد از طی کردن دوران سختی که به خاطر مصدومیت از ناحیه کمر و کتف داشت و در نهایت منجر به عمل جراحی او در آلمان شد، این روزها تمریناتش را جدی تر دنبال می کند. سهراب که یکی از شانس های کسب مدال طلا در المپیک به شمار می رود، برخلاف رقیب خود یعنی کیانوش رستمی در اردوی تیم ملی حاضر شده؛ اگرچه می گوید آمادگی چندان بالایی ندارد. 


او درباره شروع اردوی تیم ملی به سایت فدراسیون گفت: اردوها از امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع شد و انگیزه بین بچه‌ها بازگشته تا به روزهای اوج خود بازگردند. کمی شرایط برایمان سخت است. باید بتوانیم مثل همه پروتکل ها را رعایت کنیم و در اردو به تمرینات خوبی داشته باشیم. از فدراسیون برای برگزاری این اردو در شرایط دشوار تشکر می‌کنم.


قهرمان المپیک و جهان در خصوص سطح آمادگی جسمانی اش عنوان کرد: در این اردو تمریناتم را شروع می کنم. آمادگی ۵۰ درصدی داشتم ولی خیلی جا دارد که آماده شوم. کمی آسیب دیدگی دارم، اما امیدوارم در زمان باقی مانده به شرایط ایده‌آل برسیم. 


سهراب مرادی مثل دیگر وزنه برداران خود را برای حضور در آخرین مراحل گزینشی المپیک یعنی مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ازبکستان آماده می کند.

تگ ها


وزنه برداری سهراب مرادی