سهراب یا یحیی؛ سربلند تونل وحشت کدامیک بودند؟

کارنامه تیم شهر خودرو در هفته های پایانی نیم فصل اول و دوم لیگ نوزدهم نشان می‌دهد که نتایج آن‌ها چندان افت محسوسی را نداشته است....

به گزارش "ورزش سه" هواداران مشهدی انتقاد بسیاری را درباره کادرفنی جدید شهر خودرو مطرح کرده‌اند؛ سهراب بختیاری زاده از زمان حضور خود در این تیم مشهدی سه تساوی و دو شکست را کسب کرده و فعلا بردی را همراه با این تیم مشهدی به دست نیاورده تا در نوک پیکان انتقادات قرار گیرد. بختیاری زاده درست در زمانی سکان هدایت عنابی‌پوشان را برعهده گرفت که آن‌ها برای رسیدن به سهمیه آسیایی تلاش می‌کردند و می‌بایست در مقابل رقبای مستقیم خود در کورس سهمیه قرار می‌گرفتند که در نهایت نتایج به دست آمده باعث از دست رفتن سهمیه آسیایی شد و جایگاه ششم برای تیم شهر خودرو نیز در هفته ماقبل پایانی لیگ نوزدهم نیز مسجل شد.

با نگاهی به نتایج دور رفت که شهر خودرو در شش دیدار پایانی خود یا به اصطلاح در تونل وحشت لیگ گرفت، می‌توان دریافت که چندان نتایج نیم فصل نخست و نیم فصل دوم در ۶ بازی پایانی تغییراتی را نداشته است و حتی سهراب بختیاری زاده این فرصت را دارد تا با پیروزی در جدال هفته پایانی مقابل نساجی امتیازات به دست آمده برای خود در این ۶ دیدار را از نیم فصل نخست بیشتر کند.

* ۶ دیدار پایانی نیم فصل نخست لیگ نوزدهم (سرمربی یحیی گل محمدی) = ۵ امتیاز

شهر خودرو ۱ - ۰ پارس جنوبی جم
تراکتور ۳ - ۱ شهر خودرو
شهر خودرو ۰ - ۱ صنعت نفت
استقلال ۱ - ۰ شهر خودرو
شهر خودرو ۱ - ۱ سپاهان
نساجی ۰ - ۰ شهر خودرو

* ۵ دیدار پایانی نیم فصل دوم لیگ نوزدهم (سرمربی سهراب بختیاری زاده) = ۳ امتیاز

شهر خودرو ۱ - ۲ پارس جنوبی جم
تراکتور ۰ - ۰ شهر خودرو
شهر خودرو ۱ - ۱ صنعت نفت
استقلال ۲ - ۲ شهر خودرو
شهر خودرو ۰ - ۲ سپاهان
نساجی ؟ - ؟ شهر خودرو

تگ ها


سهراب بختیاری‌زاده پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی شهر خودرو