سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می‌گذاریم

کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق گفت که تیم ملی این کشور به سطح مطلوب و آمادگی کامل رسیده و با تمام قدرت برای کسب سهمیه صعود در بحرین حاضر می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی ادامه داد: تیم ملی عراق به سطح مطلوب و آمادگی کامل رسیده و با تمام قدرت برای کسب سهمیه صعود راهی بحرین می‌شود. هدف ما کسب ۶ امتیاز از سه بازی باقیمانده همچنین قطعی کردن صدرنشینی در گروه است تا صعود خودمان را به عنوان تیم اول مسجل کنیم و سهمیه عنوان دوم گروه را برای یکی از دو تیم ایران یا بحرین باقی بگذاریم.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق  عنوان کرد: کاتانتس با وجود غیبت بازیکنان الشرطه در ابتدای اردو نفرات مورد نظر خودش از این باشگاه را نیز دعوت کرد تا فهرست تیم ملی تکمیل شود. در خصوص دعوت از برخی لژیونرها به اعتقاد ما سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیرنده است و به تصمیم کاتانتس اعتماد داریم. او در خصوص برنامه‌های آتی تیم و ابزارهایی که نیاز دارد تصمیم‌گیری خواهد کرد و بر همین اساس به انتخاب‌های کادر فنی در فهرست تیم ملی باید احترام گذاشت. ممکن است اختلاف نظرهایی در این زمینه وجود داشته باشد اما قطعا اولویت با نظر و دیدگاه سرمربی است.

یوسف فعل گفت: اطمینان داریم که کاتانس با آمادگی و اطلاع کامل از وضعیت تک‌تک بازیکنان در خصوص فهرست تیم تصمیم‌گیری کرده و امیدواریم بتواند برنامه‌های مورد نظر خودش را در فرصت باقیمانده به خوبی اجرا کند تا با آمادگی کامل برای انجام اولین مسابقه در این رقابت‌ها آماده شویم.

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ و تیم ملی با فهرست ۴۰ نفره در بحرین

بازیکنان تیم ملی در بحرین قرنطینه شدند

 

 

تگ ها


تیم ملی عراق عراق فوتبال