Banner

سهمیه پرسپولیسی‌ها در تیم فرهاد مجیدی؛ فقط یک بازیکن!

در لیست تیم امید برای سفر به ازبکستان تنها یک بازیکن از تیم فوتبال پرسپولیس دیده می‌شود...

به گزارش مدال،در لیست تازه فرهاد مجیدی و تیم امید تنها یک بازیکن از پرسپولیس دیده می‌شود؛ امیر روستایی که در زمان حضور در پیکان نیز همواره به تیم امید دعوت می‌شد و جزو بازیکنان اصلی این تیم در بازی‌های آسیایی جاکارتا بود. روستایی در هر دو مسابقه لیگ برتری پرسپولیس به میدان رفت و در فهرست تازه فرهاد مجیدی قرار گرفت اما غیر از او بازیکن دیگری از پرسپولیس در این لیست دیده نمی‌شود.

پیش از این نفراتی مثل محمد‌امین اسدی و حتی سعید حسین پور به تیم امید دعوت می‌شدند اما این بار نامی از آنها در فهرست اعلام شده دیده نمی‌شود. همچنین احمدرضا احمدوند مهاجمی که از استقلال به پرسپولیس آمد و با اتفاقاتی عجیب و غریب نتوانست قراردادش را ثبت کند نیز پیش از این به تیم امید دعوت می‌شد که حالا نامش در این لیست دیده نمی‌شود.
در این میان اگرچه شاید این فرضیه مطرح شود که بازی نکردن نفراتی مثل اسدی در دعوت نشدن‌شان به این اردو تاثیرگذار باشد اما قرار گرفتن بازیکنی مثل بلبلی که محروم است و او نیز در لیگ این فصل به میدان نرفته این نظریه را کاملا رد می کند.

 از بین جوان‌های پرسپولیس هم احسان محمدحسینی سابقه دعوت به تیم امید را دارد اما مدت‌هاست دیگر دعوت نمی‌شود. او نیز در دو بازی گذشته پرسپولیس جایی در لیست سرخ ها نداشت.

چند نکته از تیم امید/بلبلی محروم در لیست مجیدی

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران سهمیه پرسپولیس در تیم مجیدی اردوی تیم امید پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال