سهم زنان از سکوهای آزادی؛ ۱۶۰۰ صندلی

تعداد تماشاگران خانمی که قرار است بازی ایران – کامبوج را با حضور در استادیوم آزادی تماشا کنند، مشخص شد....

به گزارش مدال، فدراسیون فوتبال در استادیوم آزادی دو سکو را برای استقرار خانم ها پیش بینی کرده است و قرار است 1600 تماشاگر خانم این بازی را از نزدیک تماشا کنند.

غلامحسین زمان آبادی، مشاور فدراسیون فوتبال در امور فرهنگی در این باره می گوید:«دو سکو برای بانوان در نظر گرفتیم. پیش بینی می کنیم که بیش از 1600 نفر از خانم ها از این بازی استقبال کنند. چون مسابقه تیم ملی است. مسابقه تیم ملی، فرقش با مسابقه باشگاهی این است که آنهایی که علاقمند به فوتبال و البته تیم ملی هستند، درخواست بلیت می کنند.آنجا الان فضا آماده شده است. برای اینکه خود خانم ها از جهت ورود، پارکینگ و سایر موارد با مشکلی روبرو نشوند، فعلا پیش بینی هشت ایستگاه در تهران برای بانوان کرده ایم.در این ایستگاه ها، اتوبوس هایی برای بانوان در نظر گرفته می شود. خانم ها می آیند به این ایستگاه ها. مثلا باشگاه پرسپولیس، ورزشگاه درفشی فر ایستگاهش است و در کرج هم به طور مثال یک ایستگاهی داریم.جایی که پارکینگ مناسبی برای خانم ها وجود داشته باشد و خانم ها بتوانند در آنجا ماشین هایشان را پارک کنند و با اتوبوس به پارکینگ شماره 2 استادیوم آزادی بیایند؛ در واقع تونل شماره 2.اتوبوس ها بانوان را سوار می کنند، به پارکینگ شماره 2 می آورند و سپس آنها از گیت هایی که گذاشته شده عبور می کنند و سپس  در محل هایی که برای آنها در نظر گرفته شده مستقر می‌شوند.»

 

دیدار ایران – کامبوج ۱۸ مهر در استادیوم آزادی برگزار می شود. این اولین دیدار خانگی تیم ملی در مسیر مقدماتی جام جهانی 2022 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

تماشای دیدار ایران - کامبوج خانوادگی نیست

 

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران بازی ایران کامبوج ورزشگاه آزادی فوتبال