سهم کم رنگ مهاجمان استقلال در گلزنی/فقط 22 درصد

هر چند که برد مقابل سایپا تا حدود زیادی به وضعیت استقلال در صدر جدول سر و سامان داد اما عملکرد خط حمله این تیم همچنان نگران کننده به نظر می رسد ......

هر چند که برد مقابل سایپا تا حدود زیادی به وضعیت استقلال در صدر جدول سر و سامان داد اما عملکرد خط حمله این تیم همچنان نگران کننده به نظر می رسد.

به گزارش خبرنگار مدال استقلال تا پایان هفته نهم فقط 9 بار توانسته دروازه رقبا را باز کند تا میانگین یک گل در هر بازی برای این تیم به ثبت برسد.این در حالی است که استقلال در نقل و انتقالات تابستانی با هزینه میلیاردی خط حمله خود را تقویت کرد و با جذب بازیکنانی مثل تبریزی،گرو،باقی و صیادمنش به نوعی برای رقبا خط و نشان کشید اما حالا با گذشت 9 هفته این خط حمله پر زرق و برق از نظر گلزنی آمار خوبی نداشته است.

از جمع گلزنان استقلال در لیگ برتر فقط وریا غفوری توانسته است بیش از یک گل بزند.این بازیکن با 3 گل زده در حال حاضر بهترین گلزن آبی هاست.از مهاجمین تخصصی استقلال تا کنون فقط صیادمنش و تبریزی توانسته اند هر کدام یک گل برای استقلال بزنند تا سهم خط حمله آبی ها در گل های زده فقط 22 درصد باشد؛آماری که به هیچ عنوان برای مهاجمانی که پیراهن استقلال را بر تن می کنند نمی تواند قابل دفاع باشد.

 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال