سه ابهام بزرگ در ترکیب سپاهان مقابل استقلال

امیرقلعه نویی امروز برخلاف دیدار برگشت لیگ که با شکست تیمش خاتمه یافت، دوباره پا به ورزشگاه آزادی خواهد گذاشت و خودش از نزدیک سپاهان را هدایت خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طلایی پوشان اصفهانی در این بازی باز هم با محرومیت و مصدومیت چند بازیکن روبرو هستند ولی سپاهان بازیکنان بزرگ دیگری در اختیار دارد که می تواند مثل همیشه حریفی ترسناک برای استقلال در ورزشگاه آزادی باشد.


دو تیم استقلال و سپاهان که به ترتیب با شکست فجرشهید سپاسی شیراز و پیکان به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رسیده اند، از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امشب در ورزشگاه آزادی و با قضاوت موعود بنیادی فر به مصاف هم می روند و این در شرایطی است که هر دو تیم برای خودشان پیروزی را تصور می کنند و با همین اندیشه به میدان خواهند آمد.

نیازمند؛ ثابت همیشگی 
امیرقلعه نویی بار دیگر پیام نیازمند را پیشاپیش سایر بازیکنان تیم به میدان خواهد فرستاد.

دفاع میانی؛ چالش انتخاب از میان مصلح و طیبی 
در قلب خط دفاعی شاید شاهد تغییراتی باشیم. محمدرضا مهدی زاده که روند خوبی در هفته های اخیر داشته را اگر بازیکن ثابت تیم در نظر بگیریم، از میان محمد طیبی و شایان مصلح یکی برای حضور در ترکیب اصلی انتخاب خواهد شد.

مدافع چپ و راست؛ ادامه ابهامات 
در پست دفاع راست غیبت مرتضی منصوری سبب خواهد شد تا امیرقلعه نویی به دنبال گزینه های دیگری باشد. رضا میرزایی و محمد ایران پوریان در دسترس او هستند ولی احتمال حضور میرزایی بیشتر به نظر می رسد. در پست دفاع راست سعید آقایی بار دیگر به فهرست نفرات تیم بازگشته تا در کنار مهدی ترکمان دو بازیکن در دسترس امیرقلعه نویی باشد. احتمال حضور آقایی در ترکیب سپاهان با توجه به شکست این تیم در بازی قبلی که در حضور ثابت ترکمان رقم خورد، کم نیست.

مثلث خط میانی؛ بازگشت کاپیتان کیانی 
مهدی کیانی در کمال تعجب دیدار برابر نساجی مازندران را از روی نیمکت تماشا کرد؛ در این بازی اما به نظر نمی رسد که امیرقلعه نویی تصمیم مشابهی بگیرد. دو بازیکن دیگر امیرقلعه نویی در میانه زمین امید نورافکن و سروش رفیعی خواهند بود؛ سه بازیکنی که می توانند مرکز زمین را در اختیار سپاهانی ها قرار دهند.

مثلث خط هجومی؛ بدون تغییر 
محمد محبی و محمدرضا حسینی به ترتیب وینگرهای چپ و راست سپاهان هستند و در این بازی هم به مانند همیشه برای طلایی پوشان بازی خواهند کرد تا در کنار استنلی کی روش، مثلث خط هجومی سپاهان را تشکیل بدهند.

ترکیب احتمالی سپاهان:
پیام نیازمند – سعید آقایی، شایان مصلح، محمدرضا مهدی زاده، رضا میرزایی، مهدی کیانی، امید نورافکن، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و استنلی کی روش.

بیشتر ببینید:

تقابل دوباره سپاهان - استقلال این بار در جام حذفی/ ویدیو

تمرینات سبک سپاهانی ها پیش از مصاف با استقلال/ ویدیو

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان استقلال استقلال-سپاهان جام حذفی فوتبال