سه بازیکن برای دو پست برانکو ایوانکوویچ

پرسپولیس در این فصل سه بازیکن همطراز برای پست قلب دفاعی اش در اختیار دارد ......

پرسپولیس در این فصل سه بازیکن همطراز برای پست قلب دفاعی اش در اختیار دارد.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، سرخپوشان تهرانی که در فصل گذشته با تاکتیک دفاعی مناسب توانستند بهترین عملکرد را از نظر دریافت گل به خود اختصاص دهند، اکنون دو بازیکن تازه وارد در این خط را در جمع خود می بینند.


حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و صادق محرمی 4 بازیکن اصلی خط دفاعی پرسپولیس در فصل گذشته محسوب می شدند که در این فصل شایان مصلح و شجاع خلیل زاده را نیز در کنار خود حاضر می بینند تا رقابت برای دستیابی به ترکیب اصلی به بالاترین و پرفشارترین حد ممکن خود برسد.


نکته جالب توجه اینکه 4 بازیکن از این جمع شش نفره تجربه حضور در تیم ملی را در کارنامه دارند و دو بازیکن دیگر نیز با توجه به شرایط سنی شان امید زیادی برای جلب نظر کارلوس کی روش در ذهن دارند.


مهمترین رقابت اما بین سه بازیکن از این جمع خواهد بود؛ جایی که سیدجلال حسینی، محمد انصاری و شجاع خلیل زاده حضور دارند و از این جمع یک نفر باید نیمکت نشین شود. با توجه به کاپیتانی، تجربه و عملکرد سیدجلال حسینی حضور این بازیکن در نیمکت کمی دور از ذهن و بعید به نظر می رسد و رقابت اصلی را باید بین شجاع خلیل زاده و محمد انصاری عنوان کرد. دو بازیکنی که این روزها رابطه صمیمی با یکدیگر دارند و البته دنیای رقابت و بازی می تواند شرایط را از این رابطه به سود برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیس کند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال