سه بازی آینده حکم فینال را برای لیورپول دارد

آدریان، دروازه‌بان اسپانیایی لیورپول، معتقد است سه بازی آینده این تیم از اهمیت بالایی برای تیم شان برخوردار است....

به گزارش مدال، قرمزهای آنفیلد بعد از حدود ۳۰ سال حالا در آستانه قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس قرار گرفته‌اند. شاگردان یورگن کلوپ برای قطعی کردن قهرمانی تنها به ۴ برد دیگر احتیاج دارند. با این وجود بعد از تعطیلات زمستانی عملکرد این تیم کمی دچار افت شده و آنها در دو بازی برابر تیم های اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و واتفورد در لیگ برتر با شکست روبرو شده اند.

دروازه‌بان اسپانیایی لیورپول یعنی آدریان اما از سه بازی آینده این تیم به عنوان سه فینال مهم یاد می کند. او در این باره گفت: " "ما سه فینال داریم. سه بازی بعدی سه فینال برای ما است تا نشان دهیم که می خواهیم در همه آنها را پیروز شویم. اولین بازی روز سه شنبه است، ما برای آن بازی آماده می شویم و می‌خواهیم مقابل چلسی به پیروزی دست پیدا کنیم. "

آدریان درادامه گفت: " ما باید از بازی مقابل واتفورد درس بگیریم. امیدواریم در آنفیلد به هواداران نشان دهیم که بازی برابر واتفورد تنها یک روز بد از تیم بوده اما هنوز هم کاملاً آماده هستیم. در مورد بازی با اتلتیکو مادرید اما این یک دیدار سخت در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. این یک فینال دیگر است ما باید نتیجه ۱-۰ را برگردانیم."

آدریان در تمجید از یورگن کلوپ نیز گفت: " او می داند چگونه تیم را مدیریت کند. کلوپ فقط یک مربی نیست بلکه مدیر بزرگی نیز به حساب می‌آید و مسائل روحی و روانی رختکن را به خوبی مدیریت می‌کند."

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


فوتبال جهان آدریان لیورپول آدرین سن میگل دل کاستیو لیورپول لیگ برتر فوتبال