سه جوان رئال مادرید در لیست خرید میلان

نام اسکار رودریگز، لوکا یوویچ و براهیم دیاز، سه بازیکن رئال مادرید در لیست خرید میلان قرار گرفته است....


به گزارش "ورزش سه"، با ابقای استفانو پیولی به عنوان سرمربی فصل بعد میلان، این باشگاه به دنبال تقویت ترکیب در فصل تابستان است و موندو دیپورتیوو اعلام کرد آنها برای خرید سه بازیکن جوان رئال مادرید وارد عمل شده اند. روسونری یک سال قبل موفق شد تئو هرناندز، مدافع نیمکت نشین رئال مادرید را جذب کرد و این بازیکن در اولین فصل حضور در سن سیرو به قدری درخشان کار کرد که حالا آنها متامیل به جذب جوانان دیگری از این باشگاه اسپانیایی شده اند.

لوکا یوویچ تابستان گذشته از فرانکفورت به سانتیاگو برنابئو نقل مکان کرد، اما در متقاعد کردن زین الدین زیدان ناکام بود و اخباری در مورد جدایی او شنیده می شود. همسر این بازیکن نیز علاقمند به فعالیت اقتصادی در میلان است و همین شایعات جدایی او را افزایش داده است.

موندو دیورتیوو در گزارشی مدعی شد این مهاجم صربستانی تابستان امسال با ۴۰ میلیون یورو، به همراه رودریگز که فصل گذشته را به صورت قرضی در لگانس گذراند با ارزش حدود ۲۰ میلیون یورو می توانند راهی میلان شوند. همچنین روسونری برای خرید براهیم دیاز باید رقمی در حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون یورو پرداخت کند و در مجموع امکان انتقال این سه بازیکن جوان با ۷۰ میلیون یورو به سن سیرو وجود دارد.

تگ ها


لوکا یوویچ نقل و انتقالات اروپا براهیم دیاز نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ رئال مادرید