Banner

سه ستاره استقلال به کدام تیم می روند؟!/ملی پوشان بدون تیم!

روزبه چشمی و پژمان منتظری دو بازیکن استقلال بودند که در پایان فصل از استقلال جدا شدند. امید ابراهیمی نیز بعد از شروع تمرینات آماده سازی با الاهلی قطع همکاری کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، روزبه چشمی و پژمان منتظری دو بازیکن استقلال بودند که همراه با سایر بازیکنان سیستم دفاعی استقلال عنوان بهترین خط دفاعی لیگ هجدهم را از آن خود کردند. این دو بازیکن در کنار 14 بازیکن دیگر در پایان فصل گذشته از استقلال جدا شدند و اتفاقا جدایی شان هم حاشیه هایی را به همراه داشت. اما نکته جالب توجه این که این دو بازیکن با وجود آغاز لیگ نوزدهم هنوز نتوانستند چه در لیگ ایران و چه در خارج از ایران تیم پیدا کنند! چشمی و منتظری که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی و حضور در جام جهانی را در کارنامه دارند در حالی بدون تیم مانده اند که استقلال ترجیح داده است با سیستم دفاعی جوان و البته کم تجربه لیگ نوزدهم را استارت بزند. منتظری که تصور می شد امسال فوتبالش را در لیگ قطر ادامه دهد در حال حاضر در ترکیه به سر می برد البته مشخص نیست که حضور پژمان در ترکیه به دلیل تفریح و کارهای تجاری است یا دلایل فوتبالی دارد!
روزبه چشمی هم گفته می شود از دو تیم هو اس کا و تیم رئال ساراگوسا پیشنهاداتی دارد.
امید ابراهیمی ستاره پیشین تیم استقلال هم بعد از شروع تمرینات آماده سازی از الاهلی جدا شد. در ابتدا گفته می شد که این بازیکن به الدحیل می رود که این موضوع منتفی شد. سپاهان نیز از جذب ستاره ملی پوش سابق استقلال ناامید شده و امروز اعلام کرد که جذب امید ابراهیمی از دستور کار این تیم خارج شده است. پدیده شهر خودرو دیگر تیم ایرانی است که خواهان حضور ابراهیمی است اما این احتمال وجود دارد که ابراهیمی در فصل جدید فوتبالش را در الخریطات دنبال کند.

 

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت استقلال: شاید آقایان مأموریت دارند استقلال را نابود کنند!

تگ ها


باشگاه استقلال ستاره استقلالی ملی پوشان استقلال پژمان منتظری روزبه چشمی امید ابراهیمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال