سه شنبه، رونمایی از رییس جدید کمیسیون ورزشکاران

دبیرکل کمیته ملی المپیک اعلام کرد نسبت به هیچ یک از کاندیداهای کمیسیون ورزشکاران نظر خاصی نداشته و نتایج این انتخابات هر چه باشد برای ما قابل احترام است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که پیش از این آرش میراسماعیلی به عنوان رییس کمیسیون ورزشکاران معرفی شده بود، با پایان حکم دو ساله ریاست، کمیته ملی المپیک قصد دارد انتخابات جدیدی را بین اعضای این کمیسیون برای معرفی رییس و نایب رییس در دو سال باقی مانده برگزار کند. 


کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک در آستانه برگزاری انتخابات ریاست و نایب رئیسی کمیسیون ورزشکاران گفت: کمیته ملی المپیک با احترام به نظر و جایگاه اعضای کمیسیون در انتخابات پیش رو هیچ دخالتی نخواهد داشت و نظری نسبت به هیچ یک از کاندیداهای کمیسیون ندارد؛ نتایج این انتخابات هر چه باشد برای ما قابل احترام است و افراد منتخب مورد حمایت حداکثری کمیته خواهند بود.


وی افزود: انتظارمی رود اعضای محترم کمیسیون حضور حداکثری و با انگیزه ای در این انتخابات داشته باشند و در راستای برنامه ریزی و تدوین فعالیتهای خلاقانه و حمایتی برای ورزشکاران و المپین ها تلاش کنند. کمیسیون ورزشکاران همچون دیگر کمیسیون های ۱۸ گانه نقش مشورتی برای کمیته ملی المپیک داشته و نگاه ما نسبت به همه اعضای آن یکسان می باشد و وجه تمایزی بین اعضا قائل نیستیم.


سخنگوی کمیته ملی المپیک عنوان کرد: رویکرد کمیته ملی المپیک به ویژه آقای صالحی امیری نسبت به قهرمانان ورزش کشور همواره حمایتی بوده و به دنبال رشد و ارتقاء آنها در حوزه ورزش قهرمانی هستیم.


سعیدی در پایان گفت: انتخابات رئیس و نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران روز سه شنبه مورخ هفتم مرداد ماه  ساعت ۱۰ صبح در محل کمیته ملی المپیک برگزار می شود و دوره فعالیتی آن تا پایان دوره چهارساله کمیسیون یعنی آبان ماه ۱۴۰۰ می باشد.

بیشتر بخوانید:

تعویق المپیک و بلاتکلیفی ۴۰ میلیون توریست

افزایش تعداد تیم‌های لیگ برتری والیبال به نفع جوانان است

 

 

تگ ها


کمیته المپیک المپیک