سه غایب بزرگ در لیست آسیایی النصر

آلن هوروات سرمربی کروات النصر تصمیم گرفت روی نام سه بازیکن مطرح خارجی خود خط قرمز بکشد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های عربستانی اسامی بازیکنان خود برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تدارک دیده اند و پس از اینکه روز گذشته عنوان شد الهلال تصمیم گرفته است تا نام سباستین جووینکو را از لیست آسیایی خود خارج کند، حالا دیگر تیم بزرگ شهر ریاض نیز تصمیم مشابهی گرفته است.


سعود الصرامی خبرنگار عربستانی و نزدیک به باشگاه النصر اعلام کرد که آلن هوروات سرمربی کروات النصر تصمیم گرفته است تا نام عبدالرزاق حمدالله ستاره مراکشی خود به همراه بتی مارتینز آرژانتینی، پتروس برزیلی و برد جونز استرالیایی را در لیست آسیایی خود قرار دهد.


بدین ترتیب النصر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مایکون مدافع برزیلی و مستحکم خود را به همراه ندارد. بازیکنی که در لیگ قهرمانان سال گذشته علی رغم عملکرد خوبی که داشت، مقابل پرسپولیس ضربه پنالتی سرنوشت ساز را از دست داد تا النصر از صعود به دیدار فینال باز بماند.


هر چند که غیبت مایکون با توجه به فسخ قرارداد او با النصر و بازگشت مجدد به این تیم پس از چند ماه دوری از تمرینات و بازی ها دور از انتظار نبود اما خروج نام نورالدین آمرابات ستاره تیم ملی مراکش در جام جهانی گذشته شوکه کننده بود. کیم جون سو بازیکن مصدوم و کره ای النصر دیگر فردی است که نامش از لیست آسیایی این تیم خط خورده است.


النصر در گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با السد و الوحدات اردن همگروه است و تیم چهارم در دیدار پلی آف میان فولاد و العین مشخص خواهد شد.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا النصر عربستان عربستان سعودی فوتبال