سه مدعی اصلی قهرمانی سری‌آ از نگاه مارچلو لیپی

مارچلو لیپی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا تیم های ناپولی میلان و اینتر را جزو شانس‌های قهرمانی سری آ می داند....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های سری آ در فصل جاری بسیار داغ دنبال می‌شود. در حال حاضر دو تیم ناپولی و میلان با ۳۲ امتیاز و با توجه به تفاضل گل به ترتیب در رتبه های اول و دوم جدول قرار دارند؛ این در حالی است که اینتر با ۲۵ امتیاز پشت سر آنها قرار دارد اما دیگر تیمی که انتظار می رفت در قامت مدعی ظاهر شود یعنی یوونتوس با ۱۸ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفته است.

مارچلو لیپی، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا، درباره مدعیان فتح اسکودتو در این فصل اظهارنظر کرده و می‌گوید: "میلان و ناپولی شروع فوق العاده ای در این فصل داشته اند اما آنها باید اینتر را هم در نظر بگیرند. درباره یوونتوس نظری ندارم، آنها ممکن است شرایط را در نظر بگیرند و تصمیم بگیرند روی لیگ قهرمانان تمرکز کنند. مطمئنا اگر بیانکونری مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد، حتی از کسب رتبه هفتم سری آ هم خوشحال خواهد شد."

لیپی همچنین درباره شرایط فوق العاده ای که میلان با استفانو پیولی پشت سر می‌گذارد نیز گفت: " استفانو پیولی واقعاً من را با کار خود تحت تأثیر قرار داده است، به خصوص که میلان فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارد. مشکلات در لیگ قهرمانان بیشتر به این دلیل است که او و بازیکنان به فوتبال اروپا در این سطح عادت ندارند. پیولی من را به یاد کارلو آنچلوتی می اندازد و این یک تعریف واقعی است."

تگ ها


ناپولی تیم ملی چین مارچلو لیپی آث میلان چین استفانو پیولی یوونتوس