سه مشکل عمده بر سر راه بازگشت استراماچونی به استقلال!

بازگشت استراماچونی به استقلال در گرو حل سه مشکل عمده است...

به گزارش مدال، سه مشکل بزرگ سر راه استراماچونی برای بازگشت به استقلال وجود دارد:
 

اول: مازیار ناظمی در حالی حرف از حل مشکلات استراماچونی و بازگشت او به استقلال می زند که مهمترین خواست استرا هنوز بر آورده نشده است. مربی ایتالیایی اعلام کرده که قراردادش باید از دو سال به یک سال تقلیل یابد. این مهم کار ساده ای نیست چون در صورت پذیرش آن 5 ماه بعد استقلال دقیقا همینجا ایستاده که امروز ایستاده است و استراماچونی می گوید می روم و استقلال می گوید نرو! او قاعدتا با ویترین بزرگی به نام استقلال حتما مشتری های زیادی دارد و نهایتا جایی می رود که عایدی مالی بیشتری داشته باشد و آن روز همین درخواست عمومی که امروز وجود دارد برای استقلال باز هم وجود خواهد داشت.


سیاستمدار ها فوتبال را در ایران می چرخانند و مشکل ساز هستند

دوم: نکته دوم اما در بطن حرف های استراماچونی نهفته است او می گوید: استقلال یکی از دو تیم بزرگ ایران است و تشویق‌های هواداران، بی حد و حصر بود. استقلال سی میلیون هوادار در آسیا دارد. در این مورد اغراق نمی‌کنم. وزیر ورزش ایران، مدیران باشگاه استقلال از جمله یک رییس و پنج عضو هیئت مدیره را منصوب می‌کند که آن‌ها سیاستمدار هستند و هیچ چیز درباره فوتبال و ورزش نمی‌دانند! مشکلاتی وجود داشت که چاره‌ای غیر از رفتن برای من نگذاشت. در اولین بازی خانگی با حضور صد هزار هوادار در استادیوم، مترجم نداشتم.

استراماچونی با خلیل زاده مشکل نداشت؟

سوم: استراماچونی در ایتالیا گفت: «خلیل زاده هرگز سرتمرین ما نیامده و حرفاش بی احترامی به منه، من از دروغ بیزارم و نباید شرایط شفاف رو گل آلود کرد». این در حالی است که وزارت ورزش دقیقا خلیل زاده را سرپرست باشگاه استقلال کرده است! از این بگذریم که نحوه پرداخت پول به استرا و آنچه او را به دادگاه برده هنوز حل نشده است.


سه مشکل سر راه بازگشت استراماچونی!
این سه بخش حرف های مهم امروز است در قبال تصمیم هایی که در وزارت ورزش گرفته شده و حرف هایی که گفته شده است. این سه اشکال جای بحث دارد اما مهمترین اشکال همان چرخاندن فوتبال توسط سیاسیون است که بازگشت استراماچونی به استقلال را با چالش مواجه می کنند.
آیا سیاسیون از استقلال رفته اند؟ آیا مدیرانی که مربی ایتالیایی با آنها مشکل داشت جدا شده اند؟ اصلا آیا مشکلات مالی و امکانات استقلال برطرف شده اند؟ پاسخ منفی است!

بیشتر بخوانید: 


پست مشترک هواداران استقلال در فضای مجازی
 

تگ ها


آندره استراماچونی بازگشت استراماچونی اخبار تیم استقلال استقلال لیگ برتر اختلاف فتحی استراماچونی فوتبال