سه گزینه نهایی برای جانشینی دمبله در بارسا (عکس)

امروز و در جلسه ای اضطراری در باشگاه بارسلونا از بین سه گزینه نهایی یک بازیکن به عنوان جانشین عثمان دمبله مشخص خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از موندودپورتیوو، ساعات تعیین کننده برای تعیین تکلیف جانشین عثمان دمبله در بارسا نزدیک و نزدیک تر می شوند. دمبله ای که پس از جراحی در فنلاند، مشخص شد که باید شش ماه به دور از میادین بماند و عملا فصل جاری را از دست داده است.

امرزو می تواند کلیدی ترین روز برای تعیین جانشین دمبله باشد. باشگاه بارسلونا ساعاتی پیش اطلاعات پزشکی مربوط به دمبله را به کمیته پزشکی لالیگا ارائه داد. تمام مدارک مربوط به جراحی دمبله و نظر جراحان در مورد میزان مصدومیت و مدت دوری به کمیته پزشکی ارائه شده و سپس این کمیته سه روز فرصت خواهد داشت تا نظر نهایی خود را اعلام کند. آنها باید مشخص کنند که بارسا مجوز خرید مهاجم خواهد داشت یا خیر.

امروز همچنین جلسه ای ویژه در محل باشگاه بارسلونا نیز برگزار خواهد شد. در این جلسه مشخص می شود که در صورت گرفتن مجوز، در نهایت برای کدام مهاجم باید اقدام جدی صورت بگیرد. بازیکنی که البته فقط در لالیگا شانس بازی خواهد داشت و نه در لیگ قهرمانان.

در این جلسه اریک آبیدال و رومن پلانس از تیم مدیریت ورزشی، اسکار گرائو(مدیر اجرایی) و کیکه ستین(سرمربی) حضور خواهند داشت. قطعا کیکه ستین به عنوان سرمربی باید نظر  نهایی را اعلام کند. در حال حاضر او در تیمش تنها مسی، گریزمان و فاتی را به عنوان مهاجم در اختیار دارد؛ به طوریکه در بازی با لگانس این فرانکی دی یونگ بود که به عنوان بال راست بازی کرد و در دو بازی اخیر برابر بیلبائو و بتیس نیز سرجی روبرتو این نقش را ایفا کرد.

در حالی که سران بارسا منتظر چراغ سبز کمیته پزشکی لالیگا هستند، به موازات در تلاشند تا روی یک گزینه به جمع بندی نهایی برسند. گزینه ای که می تواند گران قیمت باشد یا در دسترس تر. حتی ممکن است در نهایت مهاجم جدید به صورت قرضی به بارسا منتقل شود.

هدف نهایی اما این است که مهاجم جدید، سوم اسفند برابر ایبار شرایط بازی داشته باشد. بارسا پس از دریافت مجوز، ۱۵ روز برای خرید مهاجم زمان خواهد داشت ولی کیکه ستین می خواهد جانشین دمبله را بسیار زودتر از اینها در تمریناتش داشته باشد.

گزینه اول بارسا ویلیان ژوزه مهاجم برزیلی سوسیداد بود. بازیکنی که سوسیداد قیمت او را ۷۰ میلیون یورو اعلام کرد. مذاکرات دو باشگاه خیلی زود به بن بست رسید.

در حال حاضر سه گزینه نهایی جانشین دمبله این بازیکنان هستند: لوکاس پرز ستاره سابق آرسنال و دپورتیوو و حال حاضر آلاوس که رقم فسخش ۱۵ میلیون یورو است.

آنخل گومز مهاجم ۳۲ ساله ختافه که رقم انتقالش بین ۵ تا ۱۰ میلیون یورو خواهد بود و نیز لورن مهاجم بتیس که خود کیکه ستین به وی برای اولین بار در بتیس میدان داد. او رقم فسخی معادل ۷۰ میلیون یورو دارد ولی بتیس با انتقال قرضی او مخالفت نخواهد کرد.

همچنین گفته می شود بارسلونا یک مهاجم دیگر را نیز مدنظر دارد که هنوز نامش فاش نشده است و ممکن است به یکباره او به عنوان جانشین دمبله معرفی شود. تحت هر شرایطی امروز یک روز کلیدی برای تعیین مهاجم جدید خواهد بود. 

بیشتر بخوانید:

باورنکردنی؛ لحظه شماری بارسا برای مصدومیت طولانی دمبله(عکس)

شش ماه دوری دمبله از میادین دروغ است؟

 

 

تگ ها


آلاوس فوتبال جهان عثمان دمبله رئال سوسیداد بارسلونا ختافه رئال بتیس فوتبال