سوئیس 6 - 0 ایسلند؛ تحقیر مردان سرزمین یخی به دست شاگردان پتکوویچ

شاگردان پتکوویچ در بازی تقریبا یک طرفه تیم ملی ایسلند را شکست دادند. به گزارش مدال، در چارچوب هفته نخست لیگ ملت های ارو ......

شاگردان پتکوویچ در بازی تقریبا یک طرفه تیم ملی ایسلند را شکست دادند.

به گزارش مدال، در چارچوب هفته نخست لیگ ملت های اروپا از گروه دوم سطح A رقابت ها دو تیم سوئیس و ایسلند در کشور سوئیس مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت بازی با پیروزی میزبان به پایان رسید.


نیمه اول

تیم میزبان در دقیقه دوم میخش را محکم کوبید. سفروویچ فرصت بسیار خوبی درون محوطه به دست آورد که هالدورسون توپ را به خوبی سیو کرد. تا دقیقه 10 بتزی میزبان صاحب توپ و زمین بود و به شدت بر روی دروازه ایسلند حمله می کرد. در دقیقه 13 این حملات جواب داد و سوئیس به گل نخست رسید. در ادامه کار نیز سوئیسی به خوبی توپ را به گردش در می آوردند و مالک توپ بودند. دقیقه 18 اولین موقعیت ایسلندی با سیو خوب سومر از دست رفت. چند دقیقه بعد نوبت هنرمایی شکیری بود. ضربه دیدنی او را بازهم هالدورسون به خوبی از گوشه سمت چپ دروازه بیرون کشید اما لحظاتی بعد سوئیس به گل دوم رسید. بعد از گل نیز این میزبان بود که بازهم توپ را در اختیار داشت و شور زیادی برای زدن گل از خود نشان می داد. دقیقه 42 امبولو یک فرصت عالی را برای زدن گل سوم از دست داد. 3 دقیقه بعد چنین اتفاقی برای سفروویچ رخ داد تا بازی با همان دو گل در نیمه نخست تمام شود.

نیمه دوم

نیمه دوم نیز نیمه شاگردان پتکوویچ بود و آن ها بازی برتری را ارائه کردند. در همان دقایق ابتدایی میزبان به گل سوم رسید و بعد از آن در دقیقه 62 گیلفی سیگوردسون موقعیت خوبی را به دست آورد که توپ راهی به درون دروازه سومر نیافت. 1 دقیقه بعد بازهم هالدورسون با واکنشی زیبا دروازه کوه های یخ ایسلندی را نجات داد. بعد از گل چهارم سوئیس، این تیم بازهم به گل رسید اما داور گل را آفساید اعلام کرد.  دقیقه 74 شوت نه چندان جدی بودوارسون از کنار دروازه میزبان روانه اوت شد. در ادامه نیز سوئیسی ها به سادگی بازی را اداره کردند تا شکست تحقیر آمیزی را به ایسلندی های شگفتی آقرین تحمیل بکنند.

شرح گل ها

دقیقه 13 استون زوبر روی پاس رودریگز و حرکت انفرادی خودش توپ را به درون دروازه ایسلندی ها فرستاد.

دقیقه 23 زکریا روی پاس خوب شار گل دوم تیمش را زد. 

دقیقه 53 شکیری روی یک ضربه ازاد گل سوم را به ثمر رساند.

دقیقه 67 صفروویچ روی پاس فابین شار با شوتی از پشت محوطه گل چهارم را زد.

دقیقه 71 صفروویچ ترجیح داد پاس گل بدهد و دروازه خالی را روبروی آیتی قرار داد تا او گل بزند. 

دقیقه 83 دقیقا اتفاق مشابهی برای  مهمدی افتاد و حساب کار 6 بر 0 شد.

تگ ها


فوتبال