سوارز: اتلتیکو؟ بله البته که می‌مانم!

روز گذشته بازیکنان اتلتیکو مادرید در استادیوم واندا مترو پولیتانو قهرمانی خود را در لالیگا جشن گرفتند و لوییس سوارز نیز درباره آینده اش صحبت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکنان اتلتیکو مادرید روز گذشته قهرمانی در لالیگا را در ورزشگاه خانگی خود بسیار پرشور جشن گرفتند. اتلتیکو که روز شنبه و پس از پیروزی برابر وایادولید قهرمان لالیگا شده بود، روز گذشته در واندا مترو پولیتانو قهرمانی خود را جشن گرفت و بازیکنان این تیم پشت میکروفن قرار گرفتند و درباره احساسات خود صحبت کردند.

لوییس سوارز نیز یکی از بازیکنان اتلتیکو بود که پشت میکروفن قرار گرفت و تایید کرد که همچنان به بازی در اتلتیکو ادامه خواهد داد. طبق قراردادی این سوارز بود که باید درباره ادامه همکاری با اتلتیکو تصمیم می گرفت.

سوارز درباره اشک هایی که پس از قهرمانی ریخت، توضیح داد: "همسرم کسی است که در زندگی ام همیشه همراه من بوده است. با اتفاقاتی که تابستان گذشته برای من افتاد، تغییراتی که با ترک کردن باشگاهی که در تمام این سالها در آنجا بازی کرده بودم رخ داد؛ عوض کردن شهری که در آن زندگی می کردیم، عوض کردن باشگاه... او می داند که من برای عوض کردن این اوضاع و نشان دادن اینکه می توانم در بالاترین سطح بازی کنم چقدر تلاش کردم.

بچه های من هشت و یازده ساله هستند. آنها درباره همه چیز با دوستانشان حرف می زنند. می دانند که من چطور بارسا را ترک کردم، می دانند که با شور و شوق زیادی به اتلتیکو آمدم. همسرم در همه حال از من حمایت می کند. آن اشک ها از روی خوشحالی بود."

اولین بازدید از واندامتروپولیتانو: "من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. استقبال اتلتیکو واقعا تماشایی بود. از آن لحظه به بعد یک اتفاقی در من افتاد.در موزه باشگاه یک نقاشی یادبود دیواری وجود دارد، من پرسیدم کهیم توانند فضایی را هم برای حضور نقاشی من رد تاریخ باشگاه بگذارند؟"

سال بعد اینجایی؟: "بله، بله، بله، قطعا اینجا هستم!"

بیشتر بخوانید:

مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی

دلداری سیمئونه به بازیکن گریان وایادولید (عکس)

 

 

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال