سوارز: تغییر برای یک فوتبالیست لازم است

لوئیس سوارز بعد از درخشش در اولین بازی خود با پیراهن اتلتیکو مادرید گفت گاهی اوقات تغییر برای یک بازیکن ضروری است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوئیس سوارز ستاره اروگوئه ای بعد از سالها حضور در بارسلونا اخیراً این تیم را ترک کرد و راهی اتلتیکو مادرید شد. سوارز که خروجش از بارسلونا جنجالهای زیادی ایجاد کرده بود، دیشب در جریان دیدار اول اتلتیکو در فصل جدید مقابل گرانادا به میدان رفت و درخشید.

سوارز که در بیست دقیقه پایانی بازی مقابل گرانادا از سوی سیمئونه به میدان فرستاده شده بود دو گل به ثمر رساند تا در جریان پیروزی ۶-۱ تیم جدیدش نقش داشته باشد.

لوئیس سوارز در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " گاهی اوقات تغییر برای یک فوتبالیست لازم و مهم است. من به باشگاهی آمده ام که به من با تمام وجود خوشامدگویی کرده".

ستاره اروگوئه‌ای در ادامه گفت: " اینجا آدم فضا را احساس می‌کند و این را از آغاز می بیند که تیم برای او ارزش قائل است. این شرایط خودش را مثل امروز در زمین نشان می‌دهد. من از اولین بازی ام خیلی راضی ام و از اینکه توانستیم در اولین بازی مان در لیگ سه امتیاز بدست بیاوریم خوشحال تر هم شده ام. هر وقت که در اولین بازی ام برای تیم گل می زنم خوشحال می شوم ولی باید ببینیم در ادمه چه پیش می آید چون فصل طولانی ای در پیش داریم".

بیشتر بخوانید:

لبخند دوباره مسی با بارسای بدون سوارز

من لگد می زنم، لوییس سوارز هم گاز می گیرد!

 

 

تگ ها


لوئیس سوارز فوتبال جهان اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال