سوارز حاضر نشد موهایش را بلوند کند!

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که تلاش کرده هم تیمی اروگوئه ای خود را برای تقلید از وی جهت رنگ کردن موهایش متقاعد کند، اما موفق به انجام این کار نشده است ......

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که تلاش کرده هم تیمی اروگوئه ای خود را برای تقلید از وی جهت رنگ کردن موهایش متقاعد کند، اما موفق به انجام این کار نشده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم در روزهایی که مثلث هجومی MSN بارسلونا در داخل و خارج از زمین بازی توجه همگان را خود جلب می کنند، ستاره برزیلی این تیم به مورد جالبی اعتراف کرد. او در یک برنامه تلویزیونی فاش کرد که چطور او و هم تیمی اش لیونل مسی تلاش کرده اند که لوییز سوارز را برای بلوند کردن موهایش متقاعد کنند، اما مهاجم اروگوئه ای بارسلونا در نهایت ترجیح داده مو مشکی باقی بماند و کاری را که نیمار و مسی انجام داده اند، تکرار نکند.

نیمار در برنامه تلویزیونی کوپا 90 شرکت کرده بود، در پاسخ به این سؤال که چرا موهایش را رنگ کرده است، گفت: قول داده بودم که این کار را انجام دهم. قبل از بازی های المپیک به دوستانم قول داده بودم که اگر مدال طلا را کسب کنیم، تمام موهای سرم را بلوند می کنم. ما هم قهرمان شدیم و من هم موهایم را رنگ کردم. ما سعی کردیم سوارز را هم راضی کنیم که موهایش را بلوند کند، اما موفق نشدیم.

پیش از نیمار، مسی هم موهایش را بلوند کرده و دلیل آن را نیاز به تنوع و و یک تغییر قابل توجه برای فراموش کردن تلخی ناکامی هایش در تابستان عنوان کرده بود.

کاپیتان پیشین تیم ملی برزیل در ادامه عنوان کرد که دوست داشت می توانست در کنار اسطوره های فوتبال کشورش از جمله رونالدو، روماریو و پله بازی کند.

وی گفت: من در کنار رونالدو بازی کرده ام، اما نه به اندازه کافی. دوست داشتم می توانستم در کنار او، روماریو و پله بازی کنم.

مهاجم پیشین سانتوس درباره افتخاری که تابستان امسال در بازی های المپیک 2016 کسب کرد هم گفت: هنوز هم نمی توانم باور کنم که ما واقعاً قهرمان شده ایم. هنوز نتوانسته ام برای خود هضم کنم که این اتفاق رخ داده است.

نیمار در پایان درباره جدا شدن دنی آلوز از بارسلونا برای پیوستن به یوونتوس و اینکه رفتن او چقدر بر حال و هوای رختکن بارسلونا تأثیر گذاشته است، عنوان کرد: پیش از این دنی آلوز بانشاط ترین هم تیمی من بود، اما حالا ما در رختکن تیم مان به دنبال یک بازیکن با نشاط دیگر هستیم.

تگ ها


لالیگا فوتبال