سوارز: در نوکمپ به لائوتارو خوشامد می‌گویم

لوئیس سوارز از لائوتارو مارتینز به عنوان بازیکنی بزرگ یاد کرد و گفت در صورت انتقال او به بارسا به ستاره آرژانتینی خوشامد خواهد گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوئیس سوارز از لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینترمیلان که صحبتهای زیادی درباره انتقال او به نوکمپ در تابستان جاری مطرح است به عنوان بازیکنی بزرگ یاد کرد و گفت در صورت انجام این انتقال او به لائوتارو در بارسا خوشامد خواهد گفت.

بارسلونا در حال حاضر همچنان به تلاش برای جذب لائوتارو ادامه می‌دهد. در صورت موفقیت بارسا در انجام این ماموریت لائوتارو در کنار سوارز و مسی یک مثلث تهاجمی ترسناک برای بلوگرانا خواهد ساخت.

سوارز در گفتگویی با روزنامه کاتالان اسپورت در این باره گفت:" اینکه یک بازیکن از آرژانتین به ایتالیا برود و در لیگی به پیچیدگی سری آ خودش را اینطور نشان بدهد اصلا کار ساده‌ای نیست. لائوتارو جوان است و اگر به بارسا بیاید ما سعی می‌کنیم به او برای هماهنگ شدن با تیم کمک کنیم تا اینجا احساس راحتی کند".

ستاره اروگوئه‌ای بارسا در ادامه صحبتهایش درباره وضعیت بارسا گفت:" ما حالا باید تمام حواس‌مان را به دو بازی باقیمانده بدهیم. ما باید در سطحی بازی کنیم که با پرستیژ این باشگاه مطابقت داشته باشد. آخرین شانس ما برای فتح جام اما در چمپیونزلیگ خواهد بود".

بیشتر بخوانید:
این میلان سهمیه اروپایی می خواهد+ عکس
برباتوف: حرکت گرت بیل غیرحرفه‌ای و بی‌احترامی به رئال بود
آرسنال 2 لیورپول 1؛ یاران کلوپ در حسرت 100 امتیاز

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان لوئیس سوارز فوتبال جهان لوتارو مارتینس اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال