سوارز: شادی گل خاص؟ به کومان کنایه نزدم

لوئیس سوارز پس از پایان بازی اتلتیکو و بارسا سعی کرد تنش ها را کاهش دهد و گفت که شادی گل او ارتباطی به رونالد کومان نداشت....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید امشب با ارائه یک بازی حساب شده و برتر توانست بارسا را با دو گل در وندامتروپولیتانو شکست دهد. نزدیک به ۶۵ هزار هوادار حاضر در ورزشگاه شاهد بودند که توماس لمار و لوئیس سوارز با گل های دقایق ۲۳ و ۴۴ خود چگونه سه امتیاز را برای اتلتیکو به ارمغان آوردند. بارسا با این شکست شرایطش بحرانی تر شد و باید دید سرنوشت رونالد کومان چه خواهد شد. گل لوئیس سوارز نیز نوعی انتقام او از مربی هلندی بارسا بود.

سوارز در پایان بازی گفت:« خوشحالم که بردیم و به هدف مان رسیدیم. بارسا برایم حریف ویژه ای بود ولی من ۱۰۰ درصد توانم را برای اتلتیکو گذاشتم و خوشحالم.»

عذرخواهی پس از گلزنی:« می دانستم که اگر گل بزنم، باید عذرخواهی کنم. به احترام بارسا و هوادارانش و نیز دوستانی که در این تیم دارم، نمی خواستم خوشحالی کنم.»

ژست تلفنی پس از گلزنی:« این حرکت کنایه به کومان نبود. برای دوستان و آشنایانی بود که شماره شان را دارم و نیز برای فرزندانم. در واقع یک نوع شوخی بود.»

هواداران اتلتیکو:« هواداران فصل گذشته نتوانستند به خاطر پاندمی کرونا به ورزشگاه بیایند و امشب پس از مدت ها شاهد پر شدن وندامتروپولیتانو بودیم. آنها به خوبی از تیم حمایت کردند و خوشحال به خانه برگشتند.»

تگ ها


لوئیس سوارز رونالد کومان اتلتیکو مادرید بارسلونا