سوارز قبل از بازی اعتماد به نفسم را دو برابر کرد

رونالد آرائوخو مدافع اروگوئه ای ۲۱ ساله بارسا دو روز پیش در بازی با مایورکا بسیار خوش درخشید و توجهات را به خود جلب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از نکات روشن و امیدوارکننده بارسا در بازی برابر مایورکا درخشش رونالد آرائوخو در قلب خط دفاعی بود. بازیکن جوان اروگوئه ای تیم دوم بارسا از سوی کیکه ستین و در روز غیبت کلمنت لنگله و ساموئل اومتیتی فرصت حضور در ترکیب ثابت را پیدا کرد و توانست رضایت کادر فنی را جلب کند. گفته می شود با درخشش او بارسا دیگر نیاز به جذب مدافع جدید را حس نمی کند.

آرائوخو که برابر مایورکا ۹۸ پاس درست نیز داد، در مورد حضور در ترکیب بارسا گفت:« برای اینکه چنین فرصتی نصیبم شود، به سختی تلاش کرده بودم. بسیار خوشحال و هیجان زده ام و سعی دارم به بهترین شکل از این اتفاق لذت ببرم. پیش از بازی مربی و هم تیمی هایم گفتند که در زمین راحت باشم و به من اطمینان دادند که بازی خوبی انجام خواهم داد. تا سال قبل در پلی استیشن کنار این ستاره ها بازی می کردم و حالا رویایم به حقیقت تبدیل شده است و در زمین کنار این ستاره ها حضور دارم.»

لوئیس سوارز:« به بهترین شکل ممکن کمک من در بارسا بوده و تا جایی که توانسته مرا راهنمایی کرده است. قبل از بازی مرا در آغوشم گرفت و اعتماد به نفسم را دو برابر کرد.»

تگ ها


تیم ملی اروگوئه لوئیس سوارز اروگوئه بارسلونا