سوارز: می‌خواستم برای بعضی‌ها در بارسا عکس بفرستم

لوییس سوارز، پس از جدای تلخش از بارسا به اتلتیکو مادرید پیوست و این فصل با این تیم قهرمان لالیگا شد....

به گزارش "ورزش سه"، لوییس سوارز تایید کرده است که پس از قهرمانی به همراه اتلتیکو مادرید در لالیگا، نزدیک بود برای سوزاند دل مدیران بارسا عکسی از جشن قهرمانی خودش را برای برخی از اعضای کلیدی این باشگاه بفرستد.

رونالد کومان، سرمربی بارسا، در تابستان گذشته به باشگاه اطلاع داده بود که دیگر نیازی به سوارز ندارد و کاتالان ها نیز اجازه دادند تا مهاجم ۳۴ ساله اروگوئه ای به عنوان بازیکن آزاد به اتلتیکو مادرید، یکی از رقبای مستقیم این تیم در لالیگا، بپیوندد!

این حرکت بارسلونا اشتباهی مهلک از آب درآمد؛ سوارز ۲۱ گل در این فصل برای اتلتی به ثمر رساند و یکی از ستون های این باشگاه در راه رسیدن به قهرمانی در لالیگا بود. بارسلونا اما در این فصل نتوانست رده ای بهتر از سوم در لیگ اسپانیا به دست بیاورد.

سوارز در مصاحبه با ال پارتیدازو در پاسخ به این سوال که آیا پس از قهرمانی تبریکی از سوی کسانی که در بارسلونا تصمیم گرفتند بهتر است هر چه زودتر از شر او خلاص شوند، دریافت کرده است یا نه، گفت: "هیچ کس به من تبریک نگفت اما من نزدیک بود برای آنها عکسی از خودم بفرستم!"

سوارز همچنین درباره احساساتی که نسبت به رونالد کومان و جوزپ بارتومئو، مدیر سابق بارسا، دارد صحبت کرده و همچنین جزییات بحث برانگیزی را در رابطه با جدایی اش از کاتالان ها برای نخستین بار مطرح کرده است.

سوارز گفت: "من هرگز علیه بارسلونا اقدام نخواهم کرد، انها به من همه چیز دادند و به من اجازه دادند تا به بالاترین سطح برسم، اما خب رییس بارتومئو همه چیز را در کنفرانس مطبوعاتی گفت به جای اینکه به من زنگ بزند.

وقتی آنها می خواستند لئو مسی را راضی به ماندن کنند، به من زنگ زدند تا من او را قانع کنم، به من زنگ زدند تا با آنتوان گریزمان صحبت کنم... پس چرا وقتی که می خواستند من از بارسا بروم به من زنگ نزدند؟ یا چرا سرمربی نیامد به من بگوید که روی من حساب نمی کند چون مهاجمی از نوع دیگر را می خواهد؟

کومان به من گفت که من جایی در برنامه های او ندارم، بعد گفت که اگر ما این موضوع را تا صبح حل نکردیم، تو دوباره در برنامه های من قرار خواهی گرفت و برای بازی برابر ویارئال روی تو حساب می کنم.

بعد من دیدم که این مرد اصلا هیچ شخصیتی ندارد. او آنقدر قوی نبود که بگوید به من نیازی ندارند. تصمیم برای فروش من از سوی هیئت مدیره بود."

اکنون و پس از قهرمانی به همراه اتلتیکو مادرید به نظر می رسد که سوارز حداقل یک فصل دیگر نیز در اتلتیکو باقی بماند. بارسلونا اما در تلاش است تا با امضای قرارداد با سرخیو آگوئرو جایگزینی برای مهاجم درخشان و تمام ن

تگ ها


لوئیس سوارز رونالد کومان اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال