سوارز: چمپیونزلیگ؟ بلندپروازی نباید متوقف شود...

لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای اتلتیکو مادرید، درباره فصلی که با اتلتیکو پشت سر گذاشت و بلندپروازی هایش برای فصل آینده، همچنین حضور آگوئرو در بارسا صحبت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوییس سوارز در گفتگویی مفصل درباره مسائل مختلف صحبت کرده است. سوارز در فصل گذشته با اتلتیکو مادرید قهرمان لالیگا شد و ضمن اینکه از این قهرمانی بسیار خوشحال و هیجان زده است، اما در انتظار کسب افتخارات بیشتر با روخی بلانکو است و مهمتر از همه خواهد با این تیم به جام قهرمانی در اروپا برسد.

او همچنین درباره پیوستن سرخیو آگوئرو به بارسلونا صحبت کرده و برای این ستاره آرژانتینی آرزوی موفقیت کرده است.

آینده در اتلتیکو

"من به باشگاه گفتم که هیچ مشکلی با ادامه همکاری ندارم. به آنها گفتم که من و خانواده ام از ادامه همکاری خوشحال خواهیم شد."

قهرمانی در لیگ با اتلتیکو

"آنها زحمت زیادی کشیدند و در آخرین بازی ها بیش از اندازه به دردسر افتادند. استرس و تنش دائمی بود و اینکه توانستیم بالاخره بازی ها را به پایان برسانیم و به هم تیمی های‌مان نگاه کنیم و بگوییم بله بالاخره موفق شدیم و به دستش آوردیم، موفقیت و رضایت بزرگی بود."

اهداف و بلندپروازی ها

"هر بار که به فصل جدید فکر می کنم می بینم که چالش ها و  تصورات جدیدی وجود دارد. و مثل همیشه، همانطور که راه و رسم همیشگی من است، می خواهم باز هم برنده شوم و افتخارات مختلفی به دست بیاورم."

کسب چمپیونزلیگ با اتلتیکو؟

"بلندپروازی ما لازم نیست که متوقف شود و چرا رویای رسیدن به این افتخار و اضافه شدن به تاریخ باشگاه با کسب این جام را نداشته باشیم؟ این قهرمانی چیزی فوق العاده و خاص خواهد بود. تیم های حاضر در رقابت و فرصت های پیش رو پیش از آغاز فصل مشخص نمی شوند. چلسی را ببینید! همه می خواستند با چلسی بازی کنند چرا که فکر می کردند آنها تیمی ضعیف هستند..."

آگوئرو در بارسلونا

"سرخیو سابقه ای طولانی در سطح جهانی دارد و هر جا که بازی کرده همواره تاثیری بسیار حیاتی گذشته است. اینکه الان می تواند در کنار بهترین بازیکن جهان بازی کند برای او مزیتی خواهد بود. او و مسی با هم خیلی دوست هستند. من آگوئرو را در یک مهمانی باربیکیو پیش لئو دیدم. و من برای او و برای همکاری‌اش با بارسلونا خوشحالم چرا که او بازیکن بزرگی است."

بیشتر بخوانید:

سرنوشت سوارز برای مدافع بارسلونا تکرار می شود؟

 

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال