سوارز: کارما انتقام من را از مدیران بارسا می‌گیرد

لوییس سوارز، مهاجم اتلتیکو مادرید، هنوز از رفتاری که مدیران بارسلونا با او کرده‌اند ناراحت است....

به گزارش "ورزش سه"، این مهاجم ملی‌پوش اروگوئه‌ای در سال ۲۰۱۴ از لیورپول جدا شده و به بارسلونا پیوست تا نقشی کلیدی را در یکی از موفقیت‌آمیزترین دوران‌های تاریخ این باشگاه ایفا کند. او موفق شد چهار عنوان قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به همراه کاتالان‌ها کسب کند.

سوارز در طول ۲۸۳ بازی که با پیراهن بارسلونا انجام داد ۱۹۵ گل به ثمر رساند اما در نهایت مدیران این تیم تصمیم گرفتند که در تابستان ۲۰۲۰ به دوران حضور این بازیکن در نوکمپ خاتمه دهند چرا که نگران بودند پس از ۳۰ سالگی دیگر در اوج نباشد.

اتلتیکومادرید نیز با پرداخت تنها شش میلیون یورو اقدام به خرید این بازیکن کرد. او در تیم مادریدی نیز عملکردی درخشان را از خود به نمایش گذاشت و نقش مهمی را در کسب عنوان قهرمانی لالیگا در فصل گذشته برعهده داشت.

با این حال سوارز هنوز از رفتاری که مدیران بارسا با او کردند ناراحت است و در آستانه دیدار با این تیم به آر تی وی ای گفت:« بله، من به کارما باور دارم. کارما و سرنوشت از شما انتقام می‌گیرند چون من هرگز اتفاقاتی که در پیش فصل گذشته برایم رخ داد را فراموش نکردم. بارسلونا من را وادار کرد به تنهایی تمرین کنم تا عصبانی شوم. علیرغم این که به گفته مربی من بازیکنی حرفه‌ای بودم  و نیازی به انجام این کار نبود چون هر روز بدون چنین رفتارهایی تمرین می‌کردم و این وظیفه من بود، چون من چنین آدمی هستم و سرنوشت روش خودش برای انتقام را دارد.»

لوییس سوارز این بار در حالی برابر بارسلونا قرار خواهد گرفت که لیونل مسی، دوست صمیمی او، نیز دیگر در ترکیب این تیم حضور ندارد و امید اتلتیکو به کسب پیروزی برابر بارسای بحران‌زده بسیار زیاد است.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال