سوال بزرگ هنوز پابرجاست؛ مسی کی تمدید می‌کند؟

خوان لاپورتا، رییس جدید بارسلونا، هنوز در حال کار کردن بر روی پیشنهادی است که لیونل مسی را مجاب به ماندن در بارسلونا کند....

به گزارش "ورزش سه"، انتخابات ریاست بارسلونا بیش از یک ماه پیش برگزار شد و اکنون یک ماه از پیروزی خوان لاپورتا و نشستنش پشت میز ریاست بلوگرانا می گذرد. هر چند که هنوز هیچ تغییری در وضعیت بغرنج لیونل مسی ایجاد نشده است.

هم بارسلونا و هم مسی در مورد تمدید قرارداد حسن‌نیت دارند اما با وجود اینکه امضای قرارداد با مسی در صدر لیست خوان لاپورتا در نخستین روز کاری اش در بارسا بوده است، هر دو طرف همچنان خونسردی خود را حفظ کرده اند.

البته این به آن معنا نیست که در پشت صحنه و دور از چشم ها کاری صورت نگرفته است. منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا فاش کرده‌اند که مدیران این باشگاه مشغول نهایی کردن جزییات پیشنهادی هستند که پیش روی لیونل مسی قرار خواهد گرفت.

لاپورتا قصد ندارد در مورد مسی بی‌گدار به آب بزند و می خواهد مطمئن شود که می تواند هر وعده ای که به کاپیتان آرژانتینی بارسا می دهد را عملی کند. بنابر این در این مرحله رییس جدید بارسا در حال مطالعه و بررسی دقیق منابع اقتصادی و اوضاع مالی نابه‌سامان کاتالان‌ها است.

لاپورتا همچنین چشم به دیگر گزینه های حاضر در بازار نقل و انتقالات دارد. پدر ارلینگ هالند و ایجنت او هفته گذشته آشکارا به بارسلونا رفتند و با لاپورتا دیدار کردند.

منچسترسیتی و کار بر روی جزییات قرارداد پیشنهادی به مسی

لاپورتا می داند که باسلونا تنها باشگاهی نیست که مشغول آماده کردن پیشنهادی وسوسه کننده برای امضای قرارداد با اسطوره آرژانتینی است.

منچسترسیتی نیز مدت ها است روشن کرده که در صورتی که مسی تمایل به ترک بارسلونا داشته باشد آنها نیز خواهان به خدمت گرفت او خواهند بود. پپ گواریولا قطعا از داشتن لیونل مسی در دو یا سه سال آینده که این بازیکن همچنان می تواند در اوج بازی کند، استقبال خواهد کرد و سیتیزن ها در سکوت در حال آماده کردن پیشنهادی هستند که مسی را متقاعد کند.

گزینه پاریس

پاری سن ژرمن نیز دیگر باشگاه بزرگی است که به امضای قرارداد با مسی علاقمند است، هر چند در حال حاضر تمرکز پاریسی ها روی مذاکرات تمیدید قرارداد با کیلیان امباپه و نیمار است. قرارداد هر دو ستاره PSG در سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید.

اولویت اصلی پاری سن ژرمن این است که حداقل یکی از این دو ستاره را پس از سال ۲۰۲۲ نیز در ترکیب خود نگه دارد.

در این میان مسی درباره آینده خود خونسرد بوده و همچنان که بارسا برای رسیدن به قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری می جنگد، او نیز تمرکزش را روی بازی کردن گذاشته است.

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا