سوال توفیقی ; : چطور جواب هواداران‌مان را می‌دهيد؟

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی: سرانجام استقلال نتوانست از سيدمجيد حسيني و اميد نورافكن و قائدي سه بازيكن خود در بازي صنعت نفت استفاده كند ......

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی: سرانجام استقلال نتوانست از سيدمجيد حسيني و اميد نورافكن و قائدي سه بازيكن خود در بازي صنعت نفت استفاده كند. با وجود نياز شديد منصوريان به آنها (به خصوص نورافكن و حسيني) فدراسيون فوتبال به دليل آنچه عدم همكاري با تيم ملي اميد خوانده مي شود، اين دو بازيكن را به همراه قائدي محروم كرد.

البته ميزان محروميت اين بازيكنان به صورت دقيق مشخص نشده است. استقلالي ها شديداً به اين مسئله اعتراض دارند. پندار توفيقي دبير هيأت مديره استقلال و مسئول نقل و انتقالات اين باشگاه، در اين باره توضيح مي دهد: «اين رأي فدراسيون خلاف قوانين است. مگر بازي ها در فيفادي بوده كه بخواهيم بازيكنان مان را آزاد كنيم؟»

او درباره نامه اي كه به فدراسيون داده اند، مي گويد: «ما روز 23 يا 24 تير نامه اي به فدراسيون ارسال كرديم. در اين نامه نوشته شده بود با توجه به مصدوميت بازيكنان و اينكه ما در فصل آماده سازي هستيم، نورافكن و مجيد حسيني را نمي توانيم بدهيم ولي قائدي و سهرابيان در اختيار شماست. سينا خادم پور هم بود و گفتيم او را هم مي دهيم. ما يك بار به خاطر اين مسئله در بازي العين آسيب خورديم. بحث ما هم بحث فني بود و تيم فني مان در اين باره تصميم گرفت و نامه را به فدراسيون داديم.»

توفيقي ادامه مي دهد: «اين دستور موقتي كه صادر كرده اند بيشتر جنبه تنبيهي دارد. بعد چرا فدراسيون فوتبال از بين 5 بازيكن ما سه نفر را محروم كرده است؟ اين مسئله نشان مي دهد محروميت ها گزينشي بوده است. اين دستور موقت به باشگاه استقلال آسيب مي زند. اگر مشخص شود كه اين دستور ناحق بوده، چطور مي خواهند آسيبي را كه به ما وارد كرده اند، جبران كنند؟ اگر خلاف بوده باشد، چطور جواب هوادار ما را مي دهند؟ اصلاً چرا فقط بازيكنان ما محروم شده اند و بازيكنان ديگر تيم ها نه؟»

او در پايان مي گويد: «قطعاً ظرف روزهاي آينده با مسئولان فدراسيون فوتبال درباره اين مسئله جلسه خواهيم داشت و دنبال حق مان خواهيم بود.»

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال