سوال روز براساس صحبت های انصاری فرد؛امارات میزبانی را قبول می‌کند؟

بی تردید ماجرای گرفتن میزبانی از نماینده های ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حال حاضر مهمترین مساله فوتبالی ایران به حساب می آید....

به گزارش مدال،روزگذشته فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نامه‌ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی‌طرف برگزار کند. این موضوع باعث شده تا در آستانه آغاز رقابت های این دوره لیگ قهرمانان آسیا تیم های ایرانی حاضر در این رقابت ها به تکاپو بیفتند. با توجه به اینکه هنوز تکلیف کلیه بازی های نماینده های ایران مشخص نشده اما آنچه از قبل تعیین شده این است که بازی تیم های ایرانی و عربستانی در زمین بیطرف برگزار شود.

اتفاقی که در دوفصل گذشته لیگ قهرمانان نیز رخ داد و معمولا باشگاه های ایرانی کشور عمان را به عنوان میزبانشان انتخاب می‌کردند. امروز مدیرعامل پرسپولیس که روی خط یک برنامه زنده تلویزیونی آمده بود در رابطه با انتخاب میزبان بازی های پرسپولیس برابر نماینده های عربستان گفت:" ما در امارات طرفداران بیشتری داریم و احتمالا در این کشور بازی مقابل نماینده عربستان را برگزار می کنیم."
اما نکته مهم این است که با توجه به حوادث و رویدادهای سیاسی منطقه و در حالی که امارات یکی از هم پیمانان اصلی عربستان است آیا این کشور با میزبانی نماینده ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موافقت خواهد کرد. در سال های اخیر بیشتر عمان به عنوان میزبان بازی های تیم های ایرانی انتخاب شده است و با توجه به اتفاقات دیپلماتیک باید منتظر ماند و دید آیا امارات میزبان نماینده های ایران در این مسابقات خواهد بود.

بیشترببینید:
انصاری فرد:برای AFC و FIFA متاسفم/ ویدیو

 

تگ ها


اماران میزبانی پرسپولیس را قبول میکند؟ لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ فوتبال ایران فوتبال