سوال روز؛ شماره پیراهن ترابی در پرسپولیس؟

نخستین خرید زمستانی سرخ‌پوشان رسماً با حضور در تمرین امروز پرسپولیس، خود را به کادرفنی معرفی کرد و تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در نیم‌فصل دوم آغاز کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته از اولین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی رونمایی شد و همانطور که پیش‌بینی هم می‌شد، مهدی ترابی سرلیست یحیی گل‌محمدی برای حضور در نیم‌فصل دوم بود که توسط مدیران باشگاه جذب شد؛ ترابی امروز نیز در تمرین پرسپولیس حاضر شد تا کار خود را رسماً پس از معرفی به کادرفنی، آغاز نماید. اما اتفاق جالب درباره خرید تازه پرسپولیس این بود که او با پیراهن شماره ۲۵ تمرینات خود را دنبال کرد.

ترابی در دوران حضورش در پرسپولیس و البته پیشتر در سایپا، شماره ۹ را به تن می‌کرد اما اکنون این شماره در اختیار مهدی مهدی‌خانی است و طبق قوانین امکان تغییر شماره برای او وجود ندارد؛ حتی اگر مهدی‌خانی در نیم‌فصل دوم از جمع سرخ‌پوشان جدا هم شود، این شماره تا پایان فصل نمی‌تواند در اختیار بازیکن دیگری نیز قرار گیرد.

با این‌حال باید دید خرید تازه پرسپولیسی‌ها به پوشیدن شماره ۲۵ در نیم‌فصل دوم رضایت خواهد داد تا با توجه به قرارداد ۱.۵ ساله‌اش در فصل آینده و در لیگ بیست و یکم، شماره ۹ را بار دیگر بر تن کند یا برای نیم‌فصل دوم شماره دیگری را ترابی انتخاب می‌کند؟ مهدی ترابی در دوران حضورش در شماره ۹۹ را بر تن می‌کرد، شماره‌ای که فصل گذشته در اختیار اوساگونا بود و گویا برای لیگ بیستم خالی مانده و احتمال دارد تا خرید تازه پرسپولیس، او را بر تن کند.

تگ ها


العربی پرسپولیس تهران مهدی ترابی قطر