سوال روز ; چرا بازیکن تراکتورسازی محروم نشد ؟

از بین 40 تیم شرکت کننده در بازی های مقدماتی زیر 23 سال تنها تیمی که با 21 بازیکن در بازی ها حاضر شده بود ایران بود و تنها تیمی که یک دفاع وسط در بازی ها داشت ایران بود ......

از بین 40 تیم شرکت کننده در بازی های مقدماتی زیر 23 سال تنها تیمی که با 21 بازیکن در بازی ها حاضر شده بود ایران بود و تنها تیمی که یک دفاع وسط در بازی ها داشت ایران بود. از همه مهمتر تنها تیمی که یکی دو هفته تمرین کرد و یک بازی دوستانه بیشتر نداشت هم ایران بود!

به گزارش مدال به نقل از  خبر ورزشی، دستاورد این سهل انگاری ها حذف از بازی های نهایی زیر 23 سال بود و البته در ادامه کمیته انضباطی به درست بازیکنان تیم استقلال را که از حضور در تمرینات تیم امید سرباز زدند را جریمه کرد و این بار خوشبختنانه کمیته انضباطی تححت تاثیر تبعات رای صادره قرار نگرفت و روی حرف خود ایستاد

اما اینجا یک سوال مهم مطرح است. چرا بازیکن تراکتورسازی همانند بازیکنان استقلال محروم نشد؟

عارف آغاسی کلاه سرخی مدافع میانی تیم ترکتورسازی هم از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بود و در فاصله یکی دو روز مانده به اعزام تیم به مسابقات اردوی تیم ملی امید را ترک کرد تا در تمرینات تیم تراکتورسازی جای خالی هادی محمدی مصدوم را پر کند!

به نظر می رسد کمیته انضباطی در این باره مصلحت اندیشی کرده و با توجه به وضعیت تیم تراکتورسازی از کنار این اتفاق به سادگی گذشت. در حالی که همه باید در برابر قانون یکسان باشند.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال