سوتی دادن به سبک روزنامه های عربستانی

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه در ابوظبی امارات برگزار می شود ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه در ابوظبی امارات برگزار می شود.

روزنامه «عکاظ» عربستان در گزارشی به شرایط دو تیم قبل از این مسابقه پرداخت و ترکیب احتمالی پرسپولیس و الهلال را منتشر کرد.

نکته عجیب این گزارش، ترکیب پرسپولیس است که در این ترکیب اشتباهات فاحشی دیده می شود. بر اساس اعلام روزنامه عکاظ، علیرضا بیرانوند روی نیمکت است و ابوالفضل درویش وند به جای وی درون دروازه قرار دارد. این روزنامه همچنین محمد انصاری را در ترکیب قرار داده است در حالی که انصاری به خاطر محرومیت قادر به همراهی پرسپولیس نیست.

ابوالفضل درویش وند، شجاع خلیل زاده، فرشاد احمد زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، محسن ربیع خواه نودهی، وحید امری، علی علیپور، محسن مسلمان و گادوین منشا 11 بازیکن پرسپولیس از دید این روزنامه عربستانی است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال