سودایی که پپ در سر می پرواند

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی اعتراف کرد که در آینده هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده خواهد گرفت ......

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی اعتراف کرد که در آینده هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده خواهد گرفت.

 

‌به گزارش مدال و ‌به نقل از اسکای اسپورت، پپ گواردیولا یکی از مربیان بزرگ و با دانش فوتبال جهان است. او در سه لیگ معتبر لالیگا، بوندسلیگا و لیگ جزیره توانسته عنوان قهرمانی را به دست آورد.

این مربی اسپانیایی تاکید کرد که دوست دارد روزی هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده بگیرد. او گفت: در شرایط کنونی دوست دارم هر سه روز یک بار تیمم را به میدان بفرستم و از این کار لذت می‌برم اما زمانی می‌رسد که از این کار خسته می‌شوم و دوست دارم بیشتر تعطیلی داشته باشم تا به ورزش گلف هم برسم. در آن زمان هدایت تیم ملی کشورم را بر عهده خواهم گرفت.

او ادامه‌ داد: من در مکزیک و قطر هم زندگی کرده‌ام. در آلمان، زبان آلمانی یاد گرفتم. وقتی به انگلیس آمدم در زبان انگلیسی مشکل داشتم اما در حال‌ حاضر خانواده‌ام به طرز باور نکردنی انگلیسی صحبت می‌کنند. من عاشق چنین چیزهایی هستم.

گواردیولا در پایان گفت‌: انسان باید در زندگی تحرک داشته باشد و مدام چیزهای جدیدی یاد بگیرد. به شاگردانم هم چنین توصیه‌هایی می‌کنم. دوران فوتبال خیلی زود تمام می‌شود و باید از آن نهایت استفاده را ببرد. نمی‌توان صبح بیدار شوید و به خود بگویید که موفقیت‌های زیادی به دست آوردید و دیگر همه چیز تمام است.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال