سود قابل توجه سیتی از خرید احتمالی شیاطین سرخ

اگر جیدون سانچو به منچستریونایتد برود، منچسترسیتی نیز به سود مالی خوبی خواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه"، تقریباً در تمام طول تابستان ۲۰۲۰ بحث حضور ستاره انگلیسی دورتموند یعنی جیدون سانچو در منچستریونایتد وجود داشت. حتی در مقطعی گفته شد که تمام توافق لازم برای حضور سانچو در اولدترافورد انجام شده اما نهایتا دو طرف بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند تا این انتقال منتفی شود.

اکنون و با توجه به نزدیک شدن به پایان قرارداد ستاره انگلیسی با زنبور ها(ژوئن ۲۰۲۳)، شایعات درباره جدایی او نیز قوت پیدا کرده و اکثر منابع انگلیسی ادعا می کنند که منچستریونایتد هنوز جیدون سانچو را هدف اول نقل و انتقالاتی خود تلقی می‌کند.

دورتموند تابستان گذشته برای سانچو ۱۲۵ میلیون یورو می خواست ولی حالا حاضر است با ۸۰ میلیون یورو نیز رضایت به جدایی او بدهد. در دورتموند بر این اعتقادند که این تابستان بهترین زمان برای فروش ستاره انگلیسی است و البته احتمال حفظ او  را برای یک سال دیگر را نیز مدنظر دارند.

طبق ادعای دیلی میل، اگر یونایتد در نهایت با رقم انتقال سانچو موافقت کند، سود قابل توجهی نیز به منچسترسیتی، همسایه اش خواهد رساند.

در واقع سانچو محصول آکادمی سیتی است و ۴ سال پیش این بازیکن با ۷ میلیون یورو راهی دورتموند شد ولی در قرارداد او قید شده است که ۱۵ درصد از رقم انتقال سانچو در آینده به سیتی تعلق خواهد گرفت.

در واقع سیتی می تواند ۱۱ میلیون یورو به علاوه مبلغی مربوط به حق رشد را از انتقال سانچو به منچستریونایتد به دست بیاورد.

تگ ها


جیدون سانچو بروسیا دورتموند منچستر یونایتد منچستر سیتی