سود هنگفت تمدید یا فروش امباپه برای باشگاه فرانسوی

باشگاه موناکو بی صبرانه منتظر فروش کیلیان امباپه یا تمدید قرارداد این بازی با پی اس جی است....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها همه جا صحبت از کیلیان امباپه است. هت تریک خاطره انگیز او در نوکمپ برابر بارسلونا سبب شده تا توجهات جهانی بیش از پیش به او جلب شوند. استعداد بزرگ فرانسوی که تنها ۲۱ سال دارد، در موناکو چهره شد. تابستان ۲۰۱۷ رئال و پی اس جی برای جذب او رقابت شدیدی داشتند و در نهایت امباپه ترجیح داد راهی تیم شهر زادگاهش شود.

در ۴ سال اخیر او بهترین گلزن پی اس جی بوده و در حالی که تنها یک سال و نیم از قراردادش باقیمانده، هنوز در مورد تمدید یا جدایی به جمع بندی نهایی نرسیده است.

امباپه در پایان بازی با بارسلونا و در مورد آینده خود گفت:« هنوز باید بیشتر فکر کنم ولی اگر تصمیم به تمدید قراردادم بگیرم، برای سال هایی طولانی در پی اس جی خواهم ماند.»

باشگاه قبلی امباپه یعنی موناکو نیز بی صبرانه منتظر تصمیم نهایی این بازیکن است. طبق ادعای نشریه اکیپ، موناکو سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۱۸۰ میلیون یورو امباپه را واگذار کرد اما تنها ۱۴۵ میلیون یورو را دریافت کرده است. ۳۵ میلیون یوروی دیگر براساس توافق دو طرف به تمدید قرارداد یا فروش امباپه بستگی دارد.

با رخ دادن هر کدام از این اتفافات، ۳۵ میلیون یوروی باقیمانده به حساب موناکو واریز خواهد شد اما اگر امباپه با اتمام قراردادش و به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود، پی اس جی از پرداخت این رقم معاف خواهد بود.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه لوشامپیونه فرانسه فوتبال