سورپرایزهای یحیی برای پوکر قهرمانی

یحیی گل‌محمدی ترکیبی متفاوت را برای بازی با نفت مسجدسلیمان به زمین فرستاده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی مهمترین غایبان پرسپولیس در مسجد سلیمان و جدال با نفت محسوب می‌شوند تا یحیی گل محمدی تیمش را با شرایطی خاص و تغییراتی اجباری مقابل حریف خود قرار دهد.

به این جمع باید محسن ربیع خواه، علیرضا بیرانوند، محمد انصاری و کریستین اوساگوآنا را هم اضافه کرد تا مشخص شود سرمربی سرخ‌ها که بدون هیاهو و بهانه جویی به دنبال دستیابی به اولین جام لیگ برتری در کارنامه‌اش است، با هفت غایب قطعی کار سختی مقابل حریف پیش رو داشته باشد.

بوژیدار رادوشویچ بعد از جشن دهمین کلین شیت فصل خود اکنون برای حفظ آمار خود که تنها یک گل دریافتی را در فصل جاری ثبت کرده، امید به درخشش دوباره در ترکیب تیم را دارد و امشب نیز با پیراهن شماره ۴۴ کار سختی در جدال با نفت مسجد سلیمان خواهد داشت تا همچنان به بال اثبات این باشد که خلا بیرانوند کمترین دغدغه این تیم خواهد بود.

با بازگشت احتمالی وحید امیری احتمالا او در کنار سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی شیری چهار بازیکن خط دفاعی تیمش را برابر حریف تشکیل دهند.

در خط میانی تکلیف یحیی گل محمدی تقریبا مشخص است؛ احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا در کنار زوج تهاجمی بشار رسن و سیامک نعمتی که این روزها در اوج آمادگی قرار دارند خواهند بود و باید دید برابر نفت مسجد سلیمان کار را پیش خواهند برد یا خیر.

در خط حمله نیز علی علیپور با توقف دیگر مدعیان آقای گلی بار دیگر امید خود را برای کاهش فاصله در این بازی جستجو می‌کند و در کنار خود مهدی عبدی را خواهد دید.

ترکیب پرسپولیس:


بوژیدار رادوشوویچ
سیدجلال حسینی
محمد حسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
وحید امیری
احمد نوراللهی
کمال کامیابی‌نیا
بشار رسن
سیامک نعمتی
مهدی عبدی
علی علیپور

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
سفر استقلال به جم و بلوف پورموسوی! 
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران ترکیب پرسپولیس پرسپولیس نفت مسجد سلیمان پرسپولیس نفت مسجد سلیمان-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال